رفتن به نوشته‌ها

دیمین لیلارد انتقاد مایکل پورتر جونیور برای خودخواه نظرات

عنصر

شب گذشته برای دنور ناگتس که برای جنجال بسیار زیاد مقابل لس آنجلس کلیپرز تلاش می کرد خیلی خشمگین شود سخت بود. همه می دانند که کلیپرز برای پیروزی در این سال مورد علاقه تیم های محبوب است و آنها برای ناگتس که هنوز یک تیم جوان هستند و چیزهای زیادی برای یادگیری دارند یک مسابقه فوق العاده دشوار بوده است. یکی از آن بازیکنان مایکل پورتر جونیور است که پس از باخت در بازی 4 نظرات انتقادی از تیمش داشته است. در حقیقت ، پورتر جونیور گفت که احساس می کند توپ را به اندازه کافی دریافت نمی کند و تیم باید از تمام تخلفات خود به اعتماد به نیکولا جوکیچ و جمال موری دست بردارد.

این ها نظراتی بود که بسیاری احساس می کردند باید در رختکن مانده اند. دامیان لیلارد از تیم Portland Trail Blazers مخصوصاً وقتی که در توییتر توضيح داد كه چرا نمي توانيد اينقدر منتقد تيم خود باشيد ، اين احساس را داشت. بسیاری از هواداران با دام موافق نبودند ، گرچه ستاره بلیزرز وقت گذاشت و به هواداران پاسخ داد و خاطرنشان كرد كه اگر با تیم خود گله داری ، باید آن را در رختكن نگه داری و برخلاف علنی كردن آن.

لیلارد مطمئناً یک نکته عالی را بیان می کند ، خصوصاً وقتی شما در نظر بگیرید که چگونه Porter Jr یک بازیکن جوان است و چیزهای زیادی برای یادگیری باقی مانده است. وقتی 3-1 افت دارید ، انتقاد از هم تیمی ها ممکن است منجر به شکستگی شیمی شود ، که فقط به نفع کلیپرز است.

مطالب جالب  پاسکال سیاکام سرزنش بازی 7 باخت رپتورز

بازی 5 سری دور دوم ناگتس جمعه ، 11 سپتامبر کاهش می یابد.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *