بازگشت داک پرسکات از صدمه به امتیاز زمین نشستن کامل هواپیما

عنصر

داک پرسکوت و کابوی های دالاس با سنگینی دنیا روی شانه های خود در این فصل حاضر شدند. بعد از غیبت در مرحله پلی آف در فصل گذشته ، همه فکر کردند که این تیم کابوی ها آماده و آماده هستند تا با سر و صدا به عقب برگردند. متأسفانه ، شروع آنها در فصل آنچنان که دوست داشتند امیدوار کننده نبود ، زیرا آنها به قوچهای لس آنجلس سقوط کردند.

در دومین بازی فصل خود مقابل آتلانتا فالکونز ، این همان روند مشابه بوده است ، زیرا تیم در حال حاضر با دو رقم شکست می خورد. در یک برهه از سه ماهه سوم ، حتی به نظر می رسید که گاوچران ها خط حمله خود را از دست می دهند. در عوض ، پرسکات به سرعت از چادر مصدومیت بیرون آمد و یک ضربه محکم و ناگهانی روی یک بازیکن خط حمله به ثمر رساند.

گرچه این بازی احتمالاً به پیروزی منجر نمی شود ، اما مطمئناً نشانه خوبی برای تیم است که مهاجم آنها می تواند فشار بیاورد از طریق ناملایمات و امتیازاتی را در صفحه کسب کنید. پس از اعتراف به ابتلا به افسردگی ، prescott با انتقاد از افرادی مانند Skip Bayless روبرو شد و هواداران امیدوار بودند كه Dak ثابت كند افرادی مانند Skip اشتباه است.

بر اساس نمایشنامه هایی مانند این بازی ، مشخص است كه او جریمه خوبی انجام می دهد به عنوان رهبر تیم کار کنید.

به روزرسانی: از زمان نوشتن این مقاله ، کابوی ها با یک پیروزی برگشت غیرمترقبه 15 امتیازی به میدان رفتند. واضح است، پرسکات بیش از فقط یک چند تا آستین خود را داشتند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>