رفتن به نوشته‌ها

قرار می دهد Kuniva D12 را در کار جدی در “شما وجود دارد”

عنصر

طرفداران D12 دلیل زیادی برای جشن گرفتن دارند ، زیرا Kuniva رسماً سومین آلبوم استودیویی خود را به نام Alpha Underdog ، یک پروژه یازده تایی بدون ویژگی تحویل داده و تحویل داده است. و در حالی که یک دقیقه از دیدن جانباز Dirty Dozen با Em در موم می گذرد ، Shady Records مطمئن شد که به علاقه مند سابق در شبکه های اجتماعی عشق نشان می دهد ، آلبوم جدید خود را با ستایش برجسته می کند. و به همین سزاوار – كونیوا از طریق یكی از كلیفهای خود وارد صحنه شد و “آنجا كه تو هستی” به عنوان برجسته فوری برجسته شد.

با بازگشت به سالهای ابتدایی خود ، بیش از یک باس لاین و ناخوشایند و برخی کوبه های uptempo ، کونیوا یک جریان ماهرانه را به نمایش می گذارد. وی گفت: “یادم می آید که در کف شب سال نو می خوابیدم و از خود می پرسیدم چرا ، n *** در حالی که در هوا می ترکید و به آنها اجازه می داد گلوله ها پرواز کنند.” “سپس من به اندازه کافی پیر شدم که همان کار را می کنم / در آسمان تیراندازی می کنم ، توئیست و آنها را دست و پا می زنم – Do or Die.” از آنجا ، او ضرب و شتم را پیدا می کند و هرگز اجازه نمی دهد ، جریان دقیق او باعث ایجاد یک روایت نوستالژیک می شود.

اکنون این مورد را خودتان بررسی کنید و با تماشای آلفا Underdog به طور کامل ، به یکی از بدترین افراد Dirty Dozen عشق نشان دهید.

متن های متنوع

یادم می آید که روی زمین شب سال نو خوابیده بودم و تعجب می کردم چرا ،
N ** * وقتی هوا بلند می شود و اجازه می دهد گلوله ها پرواز کنند – سپس من به اندازه کافی پیر شدم و همان کار را می کنم – در آسمان تیراندازی می کنم ، Twist و آنها را دست انداز می کنم – Do Or Die < برزیلی> در

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *