رفتن به نوشته‌ها

CyHi The Prynce “CyHi رایگان” باعث ایجاد نگرانی و گمانه زنی

CyHi The Prynce اخیراً خبرهایی را در مورد تمایل مجدد به اعتبار نوشتن خود در Astroworld تراویس اسکات منتشر کرده است ، که اساساً تأیید می کند که او به طور مرتب آن را به عنوان یکی از هیپ هاپ ها پایین نگه داشته است. نویسندگان ضربه خوانده نشده و در حالی که در مورد موسیقی خود او تقریباً ساکت بوده است ، CyHi با برداشت قوی از وضعیت در حال انجام Tory Lanez و Megan Thee Stallion موفق به پر کردن پرها شد. اکنون ، تحول جدید دیگری در مورد CyHi جای نگرانی های بیشتر را باز کرده است ، همانطور که در هر دو صفحه توییتر و اینستاگرام او مشاهده شده است.

 CyHi The Prynce

تصویر از طریق HNHH

” CyHi رایگان ، “تصویر را با قلم نارنجی عمیق می خواند. هیچ زمینه دیگری در مورد زمان ، چگونگی یا دلیل بازداشت CyHi برای شروع فراهم نشد. با کلیک روی پیوند موجود در بیوگرافی وی ، کاربران به “freecyhi.com” هدایت می شوند ، در آنجا پیامی به شرح زیر است: # رایگان CyHi. ما با هم میتوانیم. طرفداران می توانند کمک های مالی برای آزادسازی CyHi ، بودجه ابتکارات بیماری های روانی و اصلاح زندان انجام دهند. نامه های سیحی را به طور مستقیم نشانگر حمایت خود بنویسید و داستان های خود را در مورد عزیزانی که به نادرست زندانی شده اند به اشتراک بگذارید. “آدرس را می توان مستقیماً در این سایت یافت.

با توجه به مرموز بودن و نسبتاً عجیب بودن اوضاع ، برخی حدس می زنند CyHi در اواسط راه اندازی انواع مختلف است. به نظر می رسد دیگران احساس می کنند او هک شده است ، هرچند که کل وب سایت کمی کاملاً برای آن طراحی شده است. البته ، کاملاً ممکن است که CyHi واقعاً دستگیر و به نادرستی زندانی شده باشد ، هرچند سکوت در آن جبهه واقعاً مشکوک است. بنابراین پاسخ 2 Chainz به پست اینستاگرام ، برای همین موضوع – “او را که می کنیم توپ را بکش ، ببند” ، و با اموجی های خنده شیطنت آمیز نوشت.

مطالب جالب  ماریا کری تبادل "بسیار ناراحت کننده" الن دجنرس را در سال 2008 به یاد می آورد

در با توجه به جنگ مداوم كانه وست علیه برچسب های مهم ، برخی اظهار داشتند كه CyHi برای این منظور اسلحه برداشته است. به همین ترتیب ، می توان تفسیر كرد كه آزادی ای كه وی به دنبال آن است در واقع مربوط به معامله سابقه وی است ، هرچند كه هنوز نامشخص است. در زیر “CyHi رایگان” را بررسی کنید .

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *