رفتن به نوشته‌ها

فعلی $ Y رنگ مدل ماشین و سیگار از “آشیانه کلاغ”

عنصر

Spitta Andretti ویدیوی دوم را از “The Directors Cut” رها می کند.

اخلاق کاری اختصاصی Curren $ y و بازدهی پربار نیازی به معرفی ندارد.

لیست رپرهایی که به همان اندازه که وی با بسیاری از پروژه هایی که نام آنها ثابت است ثابت مانده اند ، بسیار کم است یکی ، اما جای او در آن لیست قطعاً تثبیت شده است.

رپ Jet Life ممکن است چند هفته پیش The Directors Cut را با هری فراودا کنار گذاشته باشد ، اما اسپیتا این وظیفه را بر عهده گرفت که این هفته نه یک فیلم ، بلکه دو ویدیوی جدید از این نوار به هواداران برکت دهد.

او با ویدئوی مربا کیک بک “The Crow’s Nest” برمی گردد ، که کشش آرام رپ را در برابر طبل های گرد و غبار هری فریود و یک نمونه آوازی واضح قرار می دهد.

پیشگام سبک زندگی در سبک رپ نیازی به انعطاف پذیری زیاد ندارد زیرا سبک زندگی او خود انعطاف پذیر است و او قطعاً آن را می داند. کفش های کتانی تمیز ، با صدای بلند و ساییده شده و اتومبیل های مدل همه چیزهایی هستند که او برای یک ویدیوی مشخصه Spitta نیاز دارد و مثل همیشه خارق العاده است.

ویدیوی “لانه کلاغ” را در بالا ببینید و برای ویدیوهای بیشتر با ما همراه باشید. از The Directors Cut که مطمئناً خیلی زود به بازار می آیند. نظر شما در مورد نوار چیست؟ آیا شما احساس تصاویری فعلی $ Y شده برای نوار آزاد؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *