Conway The Machine Ascended: From King To A God

فردا ، Conway The Machine پروژه جدید خود را از King To A God منتشر می کند و سومین عرضه خود را در این سال نشان می دهد. آخرین نخواهد بود. او هنوز هم اولین کار Shady Records خود را با عنوان “خدا اشتباه نکن” را در دست اجرا دارد. تعداد کمی از آنها به اندازه غزل سرای گریسلدا ، که به سرعت تبدیل به یکی از رپرهای تحریک کننده بازی بر اساس نوار برای بار شده است ، بارور شده اند. نشانه های مشترک از سرنشینان افسانه ای مانند Raekwon The Chef ، Jay-Z و Eminem به ارتقا my این رمز و راز کمک می کنند ، اما این مهارت استادانه The Machine است که قاطعانه افسانه را پایه گذاری می کند.

با اجرای خود در سال 2020 جواهرات مانند لولو تولید کیمیاگر و تولید کننده Big Ghost LTD No One Morgs The Wicked ، صحنه برای From King To A God آماده می شود. کانوی در حین مکالمه تلفنی ما توضیح داد: “من می خواستم نشان دهم که من به عنوان یک غزل سرا ، به عنوان یک هنرمند و همه اینها رشد کردم.” “من فقط می خواستم تکامل را نشان دهم ، فقط می خواستم تکامل مأموریت خود را نشان دهم. من از نظر شعری ، هنری و خلاقانه به پیشرفت هایی دست پیدا کردم ، بنابراین فقط می خواستم آن را به نمایش بگذارم و به آنها نشان دهم که هیچ کسی نیستم تسویه حساب. “

به رخ کشیدن ویژگی های Dej Loaf ، Lloyd Banks ، Havoc ، Flee Lord ، بنی The Butcher ، فردی Gibbs ، Westside Gunn ، El Camino ، کیمیاگر ، DJ Premier و موارد دیگر ، از پادشاه به خدا جمعه 11 سپتامبر به طور کامل می رسد. مصاحبه کامل را در زیر ببینید.

کانوی گریسلدا از پادشاه به A God

تصویر از طریق Artist

HNHH: سلام ، چه خبر کانوی ، حال شما چطور است؟

کانوی: من خوبم ، حال شما چطور است؟

خیلی خوب. از اینکه برای این کار وقت گذاشتید بسیار متشکرم من واقعاً از آن قدردانی می کنم.

مشکلی نیست.

در ابتدا می خواستم بگویم که من واقعاً از دست دادن دی جی شای متاسفم. من می دانم که او برای شما و کل جنبش معنی زیادی داشت. چطور تحمل می کنید؟

متشکرم. من خوب هستم ، من سرحال خواهم شد.

برای افرادی که ممکن است ندانند – آیا می توانید در مورد رابطه خود با شای و منظور او برای گریسلدا برای من بگویید؟ < / p>

او دقیقاً مانند یک دوست نزدیک و عزیز بود. یک پدر و یک برادر بزرگ برای بیشتر ما. او در شکل دادن و قالب سازی ما به عنوان هنرمندان و جوانان در خیابان و چیزهای دیگر بسیار موثر بود. او در تمام زندگی ما نقش بزرگی داشت. همه ما صدمه دیده ایم ، اما خوب هستیم.

هرکس اکنون چنین کار بزرگی انجام می دهد ، او در زمینه ایجاد جهت خوب کار کرد.

اوه؟ / p>

من فقط می خواستم به شما بگویم ، حداقل برای من ، شما تقریباً تقریباً ترانه سرای مورد علاقه من در بازی هستید. نوار برای بار ، شما و بنی و وست کاملاً دست نخورده هستید. چه احساسی دارد که می دانید شما بچه ها چنین نقش بزرگی در بازگرداندن میله های تصویر به این شکل بزرگ بازی کرده اید؟

این یک احساس شگفت انگیز است. وقتی چنین چیزهایی می شنوم ، مانند آنچه شما گفتید ، فقط خوشحال کننده است. لذت بردن از کسی است که حتی جلوتر می رود و حتی بدتر است. این فقط پیش بینی است دیدن اینکه ما در صف مقدم صدا هستیم ، از آنجا که از آنجا می آییم شگفت آور است.

بله ، مطمئناً. بسیاری از مردم آمده اند تا از طریق آهنگ “گاو” داستان شما را بیاموزند. این یکی از قدرتمندترین آهنگ هایی است که طی سالهای گذشته شنیده ام. احساس شما با دیدن آن آیه ، به ویژه استقبال از آن چه حسی دارد ؟

خیلی خوب ، خیلی خوب. اگر بگویم که انتظار دارم دروغ می گویم. من می دانستم که این آیه قدرتمند است ، و می دانستم که این ضبط یک ضبط قدرتمند است. گریه کردم و گه در حالی که آن را ضبط می کردم ، بنابراین من به نوعی می دانستم ، اگر اینطور بر من تأثیر می گذارد ، ممکن است هواداران این چنینی را لمس کنند که آن را می شنوند. من آن را اجرا می کنم. همه آن را کلمه به کلمه می خوانند ، چه شما سیاه ، سفید اسپانیایی ، قهوه ای ، زرد ، آبی باشید. این همه عشق در ساختمان است ، این ضبط به دلایلی فقط همه را دور هم جمع می کند. انگشت من روی آن است اما فقط تماشای دیدن مردم با آن لعنتی به روشی است که انجام می دهند.

آیا این داستانی بود که شما همیشه می خواستید بگویید وقتی در آن زمان روی موسیقی خود کار می کردید؟

مطمئن نیستم. وقتی صدای ضرب و شتم را شنیدم ، در واقع وقتی دارینگر آن ضرب را زد با من بود. بنابراین وقتی صدای ضرب و شتم را شنیدم ، به او گفتم که بلافاصله آن را در Pro Tools بارگذاری کند و این چیزی است که به ذهنم رسید. من حتی فکر نمی کنم هیچ یک از این لعنتی ها را بنویسم. این احساسات فقط مرا به آنجا منتقل می کرد.

فکر می کنم به همین دلیل است که به شدت در میان بسیاری از مردم طنین انداز شده است. از جمله Jay-Z ، که به نظر می رسد با عملکرد شما کاملاً از بین رفته است. این برای شما بعنوان یک هنرمند دریافت این علامت مشترک چیست؟

این پیش بینی بود ، مرد. احساس خوبی بود.

می توانم تصور کنم. شما پروژه بعدی خود را دارید ، از King To A God که جمعه بیرون می آید. چه حسی دارد که آماده ساختن دیگری است؟

بارگذاری کلیپ قطعاً احساس خوبی دارد. این گه قفل شده و در محفظه بارگیری می شود. من دوست دارم فعال باشم ، دوست دارم ده قدم جلوتر باشم. من روی چند کار شگفت انگیز نشسته ام و از شنیدن آن مردم هیجان زده ام.

 Conway Griselda From King To A God تصویر از طریق هنرمند

خیلی جالب است ، زیرا شما در حال حاضر فقط دو کار شگفت انگیز را تجربه کرده اید ، با Lulu و No One Morgs the Wicked. آیا قصد داشتید این پروژه های خاص را در ابتدای سال منتشر کنید – آیا برنامه ای برای بازی در پیش دارید؟

بله. با لولو ، من از اواخر دسامبر به نوعی روی آن کار می کردم. مانند ماه نوامبر ، دسامبر-سال 2019. بنابراین تا زمان پایان کار و تمام شدن کار Al ، من می دانستم که فوراً با پتا آن را آزاد خواهیم کرد. بنابراین من می دانستم که آینده در راه است ، و سپس قبلاً نیز به نوعی No One Mourns The Wicked EP را نیز انجام داده بودم ، اما من فقط نمی دانستم چه زمانی Big Ghost قصد انتشار آن را دارد. هرچند که فقط پیش بینی کرد. وقتی هر دو بیرون آمدند ، پیش آمد من می دانستم که امسال از پادشاه به خدا و خدا اشتباه نکنم می خواهم این کار را بکنم ، بنابراین فقط فکر کردم ، شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی برای خیابان خیابان های گنده داشته باشید. بنابراین من گفتم آن را ببند ، همه چیزهای گنگ را کنار بگذار. ذهنیت خلاقانه شما هنگام بارگیری از پادشاه به خدا چگونه بود؟ و پیامی که می خواستید با این پروژه بفرستید چه بود؟

تکامل. من می خواستم نشان دهم که من به عنوان یک غزلسرا ، به عنوان یک هنرمند و همه اینها رشد کردم. من فقط می خواستم تکامل را نشان دهم ، فقط می خواستم سیر تکامل خود را نشان دهم. من از نظر غنایی ، هنری و خلاقانه چند قدم برداشته ام ، بنابراین فقط می خواستم آن را به نمایش بگذارم و به آنها نشان دهم که هیچ تسویه حساب یک ترفند ندارم. من واقعاً با این گه خوبم این پیام اصلی است که می خواستم با خود به خانه برسانم.

کپی از پروژه را دریافت کردم ، و قطعاً به نظر می رسد مانند یک کار عالی دیگر هم باشد – من از شنیدن این مقام بسیار هیجان زده هستم رهایی. هنگامی که من برای اولین بار لیست پیگیری را دیدم ، موردی که از سمت خفاش به سمت من پرید ، برشی است که با لوید بنکس ، هاوک و فرار لرد داشتید. سپس وقتی آهنگ را شنیدم ، کاملاً ذهنم را به باد داد – بنابراین می توانید من را از چگونگی جمع شدن آن عبور کنید؟

من وقتی که در وایومینگ بیرون بودم و با Kanye روی موسیقی کار می کردم با هاوک آشنا شدم و با هاوک آشنا شدم. من دو روز اینجا بودم ، و ما شماره ها را رد و بدل کردیم و چند روز در اطراف یکدیگر بودیم ، فقط آنجا برای لگد زدن ، شما می دانید چه می گویم. سپس من فقط یک روز به او نزدیک شدم ، مانند: “یو ، من می خواهم کار کنم ، می خواهم کاری انجام دهم ، برای من یک دسته بفرست.” او برای من یک دسته مانند پنج ضربه یا چیزی دیگر ارسال کرد و این اولین ضربتی بود که من واقعاً روی آن کلیک کردم و بازی را فشار دادم – این همان ضربه بود. این فقط برای من مانند بعضی از مدارس قدیمی ، نوستالژیک ، جهنم روی زمین ، بدنام موب دیپ گه احساس شد. بنابراین بعد از اینکه آیه خود را انجام دادم ، هاوک را پس زدم ، مانند “یو ، شما باید قلاب را به آنجا بیاندازی.” زیرا من می خواستم آن را مانند روزهای جهنم روی زمین احساس کنم. با حضور کک و ماسورها فقط من لایه هایی اضافه کردم کیک.

فکر می کنم بسیاری از مردم واقعاً آن قطعه را دوست دارند. جالب است که شما اشاره می کنید که چگونه فقط با Kanye و Havoc کار می کردید ، دو تهیه کننده ای که سبک های موسیقی مختلفی دارند. واقعاً به این قلمرو انجیل منتقل می شود ، و این تأثیرات را در موسیقی وارد می کند – او در جایگاه مثبتی قرار دارد ، و این در موسیقی نیز منعکس می شود. و برای من ، هاوک ، من همیشه او را مانند کثیف های بسیار تیره و تار همراه می کنم. تطبیق پذیری شما به عنوان یک هنرمند در آنجا. کار بر روی چیزهای جدید Kanye چگونه بود؟

این پیش بینی ، کار با Kanye بود. فقط لرزش ، گوش دادن به موسیقی. من فقط از بودن در کنار او قدردانی کردم ما دعا می کنیم ، صحبت می کنیم ، می آفرینیم. این فقط یک احساس خوب ، یک احساس خوب است. او بسیار بصیر است ، بسیار باهوش ، دارای تحصیلات خوب است – مبتکر و نابغه. من فقط سعی می کنم وقتی بیرون هستم تا آنجا که می توانم به دست بیاورم.

فکر می کنید روزی سعی کنید نقشی مشابه داشته باشید؟ شاید سعی کنید به هنرمندان جوان کمک کنید تا چشم انداز خود را بیرون بکشند؟ آیا این همان چیزی است که شما می خواهید یک روز به دنبال آن باشید؟

بله ، در واقع همان چیزی است که من قصد دارم از سال 2021 انجام دهم ، همان کاری که من با Drumwork Musical انجام می دهم. بدست آوردن مقداری از آن استعداد ناخوشایند و دست نخورده فرصتی برای رهایی از شر آنها و بخشی از چیزهای خاص. بنابراین ، بله ، این همان کاری است که من با کل کار Drumwork انجام داده ام ، فقط برای هنرمندان و همه چیزهای گنگ.

در عصر امروز ، بسیاری از مردم به تک آهنگ گوش می دهند و لیست پخش ، اما من می دانم که بسیاری از هنرمندان برای ساختن یک آلبوم و ساختن آن کار از ابتدا ارزش زیادی دارند. این یادآوری چیزی بود که وس وقتی دو سال پیش با او مصاحبه کردم ، در مورد ارکستر بودن و طرح یک پروژه را گفت. به نظر می رسد گریسلدا واقعاً برای آن ارزش قائل است ، بنابراین من فقط فکر می کردم وقتی آلبوم های خود را می سازید ، آیا روندی وجود دارد که دوست داشته باشید هنگام ساخت آنها را طی کنید؟

راستش را بخواهید ، هیچ فرایندی وجود ندارد ، این فقط قالب معمول من است. من تازه وارد آنجا می شوم ، وقتی صدای ضرب و شتم را می شنوم ، دنبال آن می روم. من تقریباً در مورد مسیری که می خواهم با این پروژه بروم ، تصوری دارم ، بنابراین هر رکورد را با در نظر گرفتن آن می سازم ، اما چیز خیلی پیچیده ای نیست یا هر چیز دیگری.

آیا شما کارهای زیادی انجام می دهید خودتان را بنویسید یا اینکه فقط در غرفه می روید و می بینید چه اتفاقی می افتد؟

هر دو. من کمی بیشتر از اینکه بنویسم در غرفه می روم و فقط با آن همراه می شوم ، اما کمی از هر دو کار را انجام می دهم.

برخی از این طرح های قافیه ای که دارید دیوانه هستند. من داشتم به “گلهای مرده” گوش می دادم و مثل اینکه هر کلمه و هجا با هم قافیه و بی امان است.

[می خندد] بله.

و مسئله این است که آنها نه تنها قافیه هستند ، بلکه شبیه خطوط مشتی کاملاً بد نیز هستند. در حال حاضر هیچ کس واقعاً چنین کاری انجام نمی دهد ، بنابراین واقعاً طراوت بخش است.

مرد متشکرم ، من از آن قدردانی می کنم.

صادقانه متشکرم. شما در حال حاضر موسیقی بسیار خوبی ارائه می دهید. همه از اردوگاه شما ، دیدن آن بسیار عالی است. پس از افتادن از پادشاه به خدا ، شما ذکر می کنید خدا اشتباه نکنید ، بسیاری از مردم برای این موضوع هیجان زده هستند. این اولین بار شما در Shady Records است.

بله .

آیا آن سرزمین متفاوت برای شما بود که کاری را با برچسب اصلی مانند آن انجام می دادید؟

آره ، قلمرو جدید ورود به Shady Records ، قطعاً احساسی شبیه فشار است ، اما احساس تمایل به ادامه سنت است. شما می خواهید آن را بپوشید و به او نشان دهید که این اشتباهی نبود. شما فکرهایی را می دانید که ممکن است به عنوان یک رپر در ذهن خود داشته باشید. شما می دانید که در یک حلقه با یک خواننده رپ با کیفیت Eminem ، کاردستی او هستید. این نوعی قلمرو جدید بود ، اما برای من عالی است. تقریباً از هر چیزی می توانم یک موقعیت عالی ایجاد کنم. من فقط می دانم چگونه سازگار شوم. پیش بینی بود ، مرد ، پیش بینی کردن. من هیجان زده هستم ، اولین پروژه ، اولین آلبوم من ، هیجان زده هستم.

دیدم شما با Bootleg Kev مصاحبه ای انجام داده اید و از 85٪ آن نمونه برداری کردید. این امر به خودی خود برای من بسیار جذاب بود.

بیشتر آن قطعاً بدون نمونه است.

آیا می توانید تولیدکنندگانی را که با آنها کار کرده اید بگویید یا اکنون همه اینها تحت فشار است؟

دارینگر ، بیت بوچا ، کیمیاگر.

خدمه.

بله آقا.

با توجه به این یادداشت ، من می خواستم در مورد آنها به طور خاص از شما بپرسم – دارینگر ، ضرب و شتم Butcha ، و کیمیاگر. پشت تابلوها ، آنها در ساختن این صدای تاریک تبحر دارند – همانطور که می گویید ، شبح وار است. در مورد آن صدا که به عنوان یک گیرنده با شما صحبت می کند چیست؟

وقتی شروع به انجام آن گه کردیم ، این فقط برای کمک به من بود زیرا من واقعاً نمی توانستم گه را مثل خودم تلفظ کنم می خواست با فلج بلز من تازه داشتم فكرم را تا حدودی باز می گرداند ، بنابراین بسیاری از واژه ها برای من دشوار بود كه هنگام ضرب و شتم بیشتر از حد ضربه مانند “Overdose” یا “Juvenile Hell” آنها را تلفظ كنم. من نمی توانستم مثل اینها گپ بزنم چون واقعاً نمی توانم فک خود را حرکت دهم بنابراین دارینگر چنین بود: “چرا سرعت آن را خیلی سریع کاهش نمی دهیم و شما فقط با طبل های سخت ، یا فقط یک نمونه خام یا یک نمونه سنگ ، یک ضربان آهسته آهسته می کنید.” دارینگر نابغه است ، بنابراین ما نشستیم و رد 2 را انجام دادیم و من را به آنجا رساند.

شما و دارینگر مدت طولانی است که با هم کار می کنید ، چگونه این دوستی آغاز شد؟

از طریق Westside. وقتی من به خانه آمدم ، او قبلاً با او کار می کرد و گه می زد. او قبلاً با دارینگر کار می کرد.

شما اشاره کردید که سرعت آن را کم کنید اما اکنون می شنوم که آهنگ هایی مانند “Calvin” دارید که خیلی سریع تف می کنید. این آهنگ برای من نیز برجسته بود امسال

متشکرم ، مرد. این یکی از احساساتی بود که سعی می کردم خودم را به چالش بکشم و ببینم آیا هنوز هم می توانم آن گه را تف کنم.

<قوی > مردم را نیز روی انگشتان خود نگه می دارد. من باید بپرسم ، خنده اصلی شما چیست؟ چگونه شکل گرفت؟

من نمی دانم. من ” من یک پسر سرگرم کننده هستم. خنده من – بعضی از گریه هایی که می گویم برای من هیستریک است.

چه چیز دیگری برای Conway the Machine وجود دارد؟

از پادشاه به خدا. خدا اشتباه نكند. مستند را گرفت. من برچسب را گرفتم. بعضي از گله ها رو بهم زد ، فقط بايد منتظر بماني و ببيني. خیلی برای وقت شما. من مشتاقانه منتظر آلبوم ها هستم.

از شما هم متشکرم. سلام.

 Conway Griselda From King To A God

تصویر از طریق Artist
joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia