کریس راک تماس جیمی فالون Blackface به لحظه “بد کمدی” و اصرار دارد که او نژادپرست

نیست عنصر

در اواخر این ماه ، کریس راک در نمایش امشب با جیمی فالون ظاهر می شود و در آنجا با دوست کمدین خود متحد می شود. این دو مدتی است که یکدیگر را می شناسند و هر دو آلوم شنبه شب زنده هستند ، بنابراین پس از آنکه فالون به دلیل پوشیدن چهره سیاه برای تقلید از راک در سال 2000 گرما گرفت ، مردم مجری برنامه گفتگوی اواخر شب را از میان لجن کشاندند. جیمی فالون در طول رسوایی خود با انواع اتهامات روبرو شد ، اما کریس راک به این جنجال پرداخته و گفته است که این معامله به اندازه تلاش مردم برای انجام این معامله نیست.

[محتوای جاسازی شده]

“هی ، مرد ، من با جیمی دوست هستم. جیمی پسر خوبی است ، “راک به نیویورک تایمز گفت. “و او هیچ معنی نداشت. بسیاری از مردم می خواهند بگویند قصد مهم نیست ، اما مهم است. و من فکر نمی کنم جیمی فالون قصد داشت به من آسیب برساند. و او این کار را نکرد. ” راک همچنین در مورد فالون در مصاحبه با هالیوود ریپورتر صحبت کرد و افزود که وی حتی وقتی این طرح برای اولین بار از 20 سال پیش پخش شد و حتی این ماجرا را به عنوان “کمدی بد” تلقی نکرد ، حتی این طرح را ندید.

مردم جیمی فالون را به نژاد پرستی متهم کردند ، اما راک اصرار دارد که دوستش “استخوان نژادپرستی در بدن ندارد”. به نظر می رسد که همه از لحظه ویروسی حرکت کرده اند ، اما راک می خواسته از شخصیت فالون دفاع کند.

[از طریق] [از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>