رفتن به نوشته‌ها

کریس پل می شود عاطفی در حالی که صحبت کردن در NBA اعتصاب

عنصر

این 48 ساعت گذشته در NBA برای احزاب مختلف استرس زا بوده است. البته همه اینها از زمانی شروع شد که میلواکی باکس تصمیم به تحریم مسابقه خود در مقابل Orlando Magic در روز چهارشنبه گرفت. این تصمیمی بود که افراد بسیار اندکی از آن دیدن می کردند اگرچه تحریم گسترده لیگ را برانگیخت و تقریباً پایان فصل NBA را ادعا کرد. با این حال ، بازی ها از روز شنبه دوباره شروع به کار خواهند کرد و به لطف مجموعه ابتکارات جدید که توسط بازیکنان و مالکان تصویب خواهد شد .

امروز ، کریس پاول خطاب به رسانه ها و صحبت مستقیم در مورد برخی از تلاش های بازیکنان در آن. Paul به عنوان رهبر در این زمینه ، به ویژه از آنجا که او کمک کرده است درصد زیادی از حباب ها را جمع کند. در کلیپ زیر ، پاول در مورد چند روز گذشته احساسی صحبت کرد و حتی خاطرنشان کرد که با پدر یعقوب بلیک صحبت کرده است.

پولس ادامه داد که آنچه بازیکنان در تلاش هستند تا انجام دهند بسیار مهم است. و این که همه به آنچه در خارج از حباب می گذرد ، اهمیت می دهند. بازیکنان از خانواده های خود دور بوده اند که این وضعیت را بسیار دشوارتر می کند.

در مورد پل و تندر ، آنها از روز شنبه به محض این که تیمشان موشک های هیوستون را دریافت می کند ، دوباره وارد عمل می شوند. بازی شماره 5 سری اول آنها.

مطالب جالب  راسل وستبروک نمایش "چرا نه؟" Air Jordan 16
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *