نسخه کودک پاپ دود و Quavo ستاره در “هدف برای ماه”

عنصر

املاک پاپ اسموک ویدیوی فاخر “Aim For The Moon” را با بازی Quavo منتشر می کند.

آلبوم بعد از مرگ پس از مرگ Pop Smoke Shoot For The Stars ، Aim For The Moon یکی از پرفروش ترین آلبوم های سال بوده است که سه ماه پس از انتشار به رتبه 1 در بیلبورد 200 بازگشت. اگرچه ممکن است پاپ دیگر با ما نباشد ، طرفداران او در تمام طول سال از طریق موسیقی او ، هنرمند فقید بروکلین را جشن می گرفتند و منتظر تک تک مواردی بودند که املاک وی سقوط می کند.

دو هفته پیش ، استیون ویکتور و پاپ تیم ویدیوی “دیانا” را با بازی King Combs و Calboy منتشر کرد. امروز ، آنها با یک موزیک ویدیوی دیگر همراه هستند و “Aim For The Moon” را با Quavo منتشر می کنند.

آهنگ مورد علاقه آلبوم است ، پس از معرفی چیزهای زیادی را لگد می زند و ما را آماده می کند شاهکار یک آلبوم برای این ویدئو ، یک بازیگر کودک پاپ اسموک را به تصویر می کشد ، سایه های امضای خود را ، دوراگ آبی و موارد دیگر را می پوشد. پسر کوچک در داخل یک عمارت عظیم الجثه زندگی می کند و یک ظرف همبرگر نقره ای به او ارائه می دهند که مشخصاً با یک بسته آبی رنگ بسته بندی شده است. نسخه کودک Quavo ، که قاب های منجمد خود را نیز پوشیده است ، در ملک به او می پیوندد و رولز رویس را با مجوز “WOOOOO” جلو می کشد. این دو نفر از روز لذت می برند ، پول می شمارند و با هم برای یک جوراید می روند.

موزیک ویدیوی جدید بالا را برای “Aim For The Moon” تماشا کنید. بقیه در صلح به پاپ دود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>