چلسی هندلر سوالات درباره 50 سنت محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

عنصر

چلسی هندلر و 50 سنت زمانی یکی از غیر منتظره ترین روابط هالیوود را تشکیل دادند و گرچه هر دو به زندگی خود ادامه داده اند ، اما هنوز هم عشق زیادی به هم دارند.

وقتی 50 نفر علناً دونالد ترامپ را برای رئیس جمهور تأیید كردند ، با استناد به طرح پیشنهادی مالیات جو بایدن برای افراد فوق العاده ثروتمند ، وی نظرات زیادی را به گردن خود گرفت. چلسی هندلر به ویژه از قدرت تأیید خود نگران بود و از او خواست كه ترامپ را به جای آن تقبیح كند. او به او “چرخش دیگری” پیشنهاد داد ، که ظاهراً نقطه عطف او بود.

“A what، another spin؟” از فیدی در شبکه های اجتماعی پرسید. “فو * دونالد ترامپ ، من هرگز او را دوست نداشتم.”

اگرچه گفتن این حرف برای او آسان است و هنوز هم بیرون می رود و به مجری سابق برنامه واقعیت رای می دهد ، هندلر خواستار توضیحات شد. او می خواست بداند که او قصد دارد به جو بایدن رأی بدهد و می خواست آنرا مستقیماً از دهان او بشنود.

“عزیزم – آیا این صدای جیر جیر مرا می کند ما می توانیم روی رای دادن به شما برایJoeBiden حساب کنیم ؟ ” از کمدین در توییتر پرسید. “خوشحالم که به طور خصوصی با شما درمورد این بحث کردم. شماره تلفن من هنوز همان است. شماره شما هنوز نیست. من سعی کردم با شما تماس بگیرم.”

امیدوارم به زودی در مورد اهداف رای گیری Fif بشنویم چلسی هندلر همچنان او را تحت فشار قرار می دهد.

پیش از این ، افسانه رپ بر روی رپرهای دیگر تأثیر گذاشته است تا به بررسی طرح مالیاتی پیشنهادی بایدن بپردازند ، و این کار را به لیل پامپ انجام می دهد ، وی آخر هفته گذشته گفت که رای خود را به ترامپ می دهد .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>