Charlamagne Tha God ادعا می کند کانیه وست صاحب بیگ شان 3 میلیون دلار

است

در دزدان دریایی اخیر توئیتری خود ، Kanye West قول داده است که نحوه معاملات صنعت موسیقی با هنرمندان را اصلاح کند. او به عنوان یورو به گروه موسیقی جهانی و سونی موزیک حمله کرده است زیرا او آنها را برای قراردادهای “سایه” ای که خلاقان ارائه می دهند دعوت کرده است ، اما Charlamagne Tha God شما را به همان شیوه ها متهم کرده است. وست در توییتر اعلام کرد که حق مالکیت و استادان خود را به G.O.O.D. خود پس خواهد داد. هنرمندان موسیقی و بیگ شان از ی تشکر کردند. با این حال ، Charlamagne هنگام گفتگو با میزبانان خود در The Breakfast Club ، گفت که G.O.O.D از Sean قرارداد موسیقی با كانیه افتضاح است و او به وست گفت كه باید رپ بهتر عمل كند.

 Big Sean، Charlamagne Tha God، The Breakfast Club، Contracts
Kevork Djansezian / Stringer / Getty Images

< شارلاما ، خدا گفت: "محدودیتی که بیگ شان به کانیه وست نشان می دهد قابل توجه است." "این به من می فهماند که او واقعاً یک فرد شفا یافته است زیرا کانیه وست - امیدوارم روزی بیگ شان داستان خود را تعریف کند. فقط بدانید ، کانیه وست به بیگ شان بدهی کل لوتا را دارد. و او بیگ شان را در یک قرارداد بسیار وحشتناک به دست آورد در اینجا فریاد بزنید در مورد بازگرداندن ارباب خود و همه چیزهای دیگر بیرون باشید. "

” كانی وست 3 میلیون دلار بدهی به بیگ شان دارد. كانی وست نیمی از سود شان و نیمی از حق امتیاز شان را می گیرد. ” . “و كاني موافقت نمي كند كه بيگ شان استادان خود را از Def Jam برگرداند. كاني بايد درست توسط بيگ شان انجام دهد. شگفت آور است كه بيگ شان از خويشتن داري برخوردار است. اين نشانه يك فرد شفا يافته است. برادرها ، ما مجبور به انجام این کار با یکدیگر نیستند ، زیرا ما در اینجا دیگران را گمراه می کنیم و واقعاً پیامبران دروغین هستیم ، اما شما حتی توسط مردم خود نیز درست رفتار نمی کنید. توسط مردم خودتان درست رفتار کنید ، “” >

دی جی Envy و آنجلا یی از اتهامات شارلامی تعجب کردند ، اما او قاطع بود که کانیه شان دان را کثیف کرده است Charlamagne اضافه کرد که یک نکته زمانی وجود دارد که Big Sean و Def Jam در مورد یک معامله جدید مذاکره کرده اند تا خواننده رپ بتواند مالکیت محتوای خود را بدست آورد ، اما کانی ادعا می کند که همه چیز را متوقف می کند زیرا در آن امضا نمی کند. “شایعه گزارش” را در زیر بررسی کنید و بحث در مورد Kanye West و Big Sean را در حدود علامت پنج دقیقه گوش دهید.

[محتوای جاسازی شده]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>