رفتن به نوشته‌ها

احتمال رپر ها با رالف لورن برای ویژه پخش زنده عملکرد

عنصر

Chance the Rapper نوعی شیکاگو معروف دیگر است که عاشق لباس رالف لورن است. پس تعجب آور نیست که رپر برای اجرای دیجیتالی ویژه ای که در فروشگاه گل سرسبد رالف لورن در زادگاه چنس فیلمبرداری شده بود ، با مارک ارتباط برقرار کرد.

چنس در بیانیه ای درباره اجرا گفت: “موسیقی و مد برای من همیشه بهم پیوسته اند.” “رالف لورن همیشه یکی از طراحان مورد علاقه من بوده است ، در کنار من در برخی از لحظات مورد علاقه من در زندگی حرفه ای و شخصی من بوده است. این کنسرت مجازی صمیمی همه بزرگترین وقایع زندگی من را به هم پیوند می دهد و به من اجازه می دهد در مورد آنها بخوانم راهی که من همیشه می خواستم. “

قبل از اجرای یک حیله منحصر به فرد. علاقه مندان می توانستند در یک اتاق انتظار واقعیت مجازی تعاملی که از طریق فیلتر Snapchat قابل دسترسی بود ، استراحت کنند. کاربران می توانند یک فضای مجازی رالف لورن را که دارای عناصر طراحی است و به نقاط عطف در زندگی شانس اشاره می کنند ، کشف کنند و حتی گزینه های جدید لباس Bitmojis خود را که توسط خود شانسی طراحی شده است باز کنند.

اگر طرفداران بتوانند چیزی را از عملکرد دور کنند ، این بدیهی است که چانس حضور در صحنه را از دست می دهد. وی در اجرای آوازی خود به اندازه کافی احساسات و قدرت را در خود جای داده است که حتی تماشای این اجرا در YouTube نیز از حضور مرحله مغناطیسی وی کم نمی کند.

مطالب جالب  Kehlani Sizzles In Savage X Fenty Lingerie Photos

می توانید اجرای زیر را پخش کنید. نظرات شما در مورد روند صعودی اجراهای پخش جریانی مستقیم چیست؟

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *