رفتن به نوشته‌ها

آخرین پست چادویک بوزمن در توییتر پرمخاطب ترین توئیت

به نقل از سایت رسانه های اجتماعی ، آخرین پست چادویک بوزمن در توییتر به طور رسمی محبوب ترین توئیت در همه زمان ها است. خانواده وی در این توییت اعلام کردند که بوزمن روز جمعه درگذشت و چهار سال گذشته با سرطان روده بزرگ مبارزه کرده بود.

مت Winkelmeyer / گتی ایماژ

” بیشترین پسندیدن توییت. A ادای احترام برای یک پادشاه ، “شنبه شب ، توییتر در پاسخ به این پست نوشت.

این پست دارای بیش از 5.9 میلیون پسندیدن و 2.9 میلیون بازتوییت است.

” این با اندوهی بی اندازه است در بیانیه خانواده بوسمان آمده است که ما فوت چادویک بوسمن را تأیید می کنیم. “چادویک در سال 2016 به سرطان روده بزرگ در مرحله III مبتلا شد و در 4 سال گذشته با پیشرفت در مرحله چهارم با آن مبارزه کرد. fighter چادویک که یک مبارز واقعی بود ، پشت سر همه چیز را تحمل کرد و بسیاری از فیلم هایی را که خیلی دوست داشته اید برای شما به ارمغان آورد. از مارشال گرفته تا دا 5 خون ، ته سیاه ما رائینی از آگوست ویلسون و چندین مورد دیگر ، همه در حین انجام جراحی های بی شماری و شیمی درمانی فیلمبرداری شده اند.

the “این افتخار شغل او بود که شاه T’Calla را به زندگی در پلنگ سیاه زنده کرد.” “او در خانه خود درگذشت ، در حالی که همسر و خانواده اش در کنار او بودند. family خانواده از شما به خاطر عشق و دعای شما سپاسگزارند و از شما می خواهند که در این دوران سخت به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید.”

TBS به افتخار بازیگر فقید ، شنبه ساعت 9:00 پلنگ سیاه پخش خواهد شد.

[ Via ]

مطالب جالب  slowthai Enlists جیمز بلیک و کوه Kimbie برای "احساس دور"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *