شهر زادگاه چادویک بوزمن در حال برنامه ریزی مجسمه ای به افتخار وی

زادگاه چادویک بوسمن در آندرسون ، اس سی اعلام کرد قصد دارد به احترام بازیگر فقید ، مجسمه ای بسازد که درگذشت < / span> در سن 43 سالگی در 28 آگوست 2020 پس از یک سکوت ،

بیشتر بخاطر بازی در نقش Marvel Cinematic Universe Black Panther ، بوسمن هفت فیلم را از بین برد ، از جمله بسیاری از او در تعریف نقش های حرفه ای خود ، همه در حالی که به طور خصوصی با سرطان مبارزه می کرد ، او را به عنوان یک قهرمان در داخل و خارج از صفحه معرفی کرد.

مت وینکلمایر / گتی ایماژ

اعلام شهردار رابرتز در پی دادخواست Change.org است که بیش از 35000 امضا به دست آورده است و خواستار جایگزینی یک یادبود متفقین در اندرسون با مجسمه بوسمان است. اگرچه بعید است که این بنای یادبود از بین برود ، اما مقامات شهری به مردم اطمینان داده اند که یک مجسمه به اندازه کافی بزرگ برای ارج نهادن به میراث بوزمن در حال کار است.

گفته می شود که این شهر قبلاً با یک هنرمند احتمالی تماس گرفته و ایده های مجسمه ای را که به اندازه کافی به تأثیر بازیگر فقید ادای احترام می کنند ، مفهوم سازی می کند.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>