چادویک Boseman، کلیف رابینسون و لوت اولسون افتخار NBA

عنصر

طی چند روز گذشته ، جهان ارقام خارق العاده ای را از دست داده است. لوت اولسون ، مربی افسانه ای بسکتبال کالج فقط یک روز پیش در حالی که در 24 ساعت گذشته بود درگذشت ، بازیگر Chadwick Boseman و کلیف رابینسون ستاره NBA نیز درگذشت . هر سه این مردان سهم باورنکردنی در کار خود داشتند و هواداران بر اثر این از دست دادن ناگهانی زندگی ویران می شوند. به دلایل بسیاری ، سال 2020 وحشیانه بوده است و این ضررها نمونه ای از میزان شکنندگی زندگی است.

امروز ، NBA بازگشت رسمی خود را به عنوان امروز بعد از ظهر انجام داد ، میلواکی باکس به اورلاندو می رود. شعبده بازي. قبل از بازی ، NBA ادای احترامی را به اولسون ، بوسمن و رابینسون ارائه می داد ، زیرا هر یک از آنها قبل از تیزفو ، بیلبوردهای مخصوص به خود را در این عرصه کسب می کردند.

در حالی که بوزمن ارتباط مستقیمی با NBA نداشت ، شخصیت ها و مردانی که او را روی صفحه زنده کرد برای بسیاری از ورزشکاران در طول لیگ نمادین و الهام بخش هستند. این سه مرگ و میر برای بسیاری سنگینی می کند و جالب است که NBA ادای احترام می کند به این ترتیب احترام آمیز.

امروز بعداً ، NBA میزبان دو بازی دیگر خواهد بود زیرا Houston Rockets در مقابل Oklahoma City Thunder برگزار می شود. و لس آنجلس لیکرز Blazers Trail Trail Blazers را به دست می گیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>