رفتن به نوشته‌ها

کارول Baskin در عضویت “DWTS” تا مردم توقف باور “تصویری غلط از” از او

عنصر

او هرگز نمی توانست تصور کند که به یکی از زنان مورد انتقاد در آمریکا تبدیل خواهد شد ، اما کارول باسکین از جدیدترین استفاده خود را می کند. شهرت ستاره ببر تایگر هنگام بازی در مستندی درباره جو اگزوتیک فکر می کرد فقط در مورد “گربه ها و بچه گربه ها” بزرگش آگاهی را افزایش خواهد داد. با این حال ، فیلمسازان مدت زمان زیادی را صرف برجسته سازی پرونده عجیب شوهر گمشده باسکین می کنند و مردم شروع به حدس زدن می کنند که او کاری با ناپدید شدن او دارد.

از زمان ببر کینگ برای اولین بار پخش شد ، مردم به ساخت فیلم های مرتبط با کارول باسکین ، پادکست ها ، الگوهای رفتاری و غیره پرداختند. با کمال تعجب ، اخباری اخیراً منتشر شد مبنی بر اینکه باسکین در فصل پیش رو با رقص با ستاره ها و با همه مجازاتی که دریافت کرده است ، برخی می توانند” اعتقاد داریم که کارول باسکین خود را در معرض چنین انتقادات عمومی قرار می دهد.

هنگام صحبت با صبح بخیر آمریکا ، باسکین گفت که تصمیم گرفت برای تغییر دیدگاه عمومی چالش مسابقه رقص را بپذیرد از او “ ببر تایگر واقعاً مورد سوers استفاده حیوانات حیوانات قرار گرفت و مرا به جرم تلاش برای جلوگیری از سو abuse استفاده از حیوانات ، و بنابراین واقعاً خیانت کردم که” گفت باسکین. “اما آنچه مرا شگفت زده کرد این بود که بسیاری از مردم تصور می کردند که این تصویر دروغین از من بدون انجام هیچ کاری برای فهمیدن اینکه من واقعاً چه کسی هستم. از زمان پخش ببر ببر کابوسی شده است.”

باسکین امیدوار است که حضورش در رقص با ستاره ها باعث تغییر دیدگاه عمومی نسبت به او شود. یک کلیپ از مصاحبه را در زیر بررسی کنید.

مطالب جالب  دم کندی می خواهد شما را به یاد داشته باشید که "عشق گانگستر"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *