Cardi B برای اصلاح دادخواست طلاق به حضانت مشترک ، حمایت همسر را نمی خواهد: گزارش

شایعات پیرامون خبرهای طلاق Cardi B و Offset به عنوان “خودی” و “منابع” منتشر می شوند و برای انتشار اطلاعات به نشریات مختلف قدم گذاشته اند . خبر غیرمنتظره درخواست طلاق Cardi B اوایل امروز (15 سپتامبر) منتشر شد ، با این حال ، زیرا هیچ یک از خوانندگان رپ بیانیه ای منتشر نکرده است ، این دو موضوع شایعه شده اند. امروز زودتر ، E! ادعا کرد که آنها با منابع نزدیک به این زوج صحبت کرده و ادعا کرده اند که خیانت های خواننده رپ Migos مقصر بوده است. گزارش شده است که اسناد طلاق نشان می دهد که کاردی خواستار حضانت کامل دختر کوچک این زن و شوهر ، کولتور است ، اما TMZ گزارش می دهد که کاردی در حال اصلاح دادخواست خود است تا او و افست بتوانند حضانت مشترک را داشته باشند.

 Cardi B ، جبران ، طلاق ، حمایت از همسر ، حضانت فرزند
آسترید استاویارز / استرینگر / گتی ایماژ

به گفته رسانه ، وکیل کاردی بی اسناد را از طرف وی تنظیم کرد و شامل این شد که رپر” WAP “خواستار” حضانت قانونی و حضانت بدنی اولیه فرهنگ 2 ساله. ” با این حال ، “منابع” به نشریه گفته اند كه كاردی نمی دانسته كه وكیل وی شامل این شرایط می شود و او به دنبال این است كه این طلاق را تا حد ممكن بدون درد و دوستانه انجام دهد.

علاوه بر این ، در اسناد حقوقی کاردی آمده است که او به دنبال حمایت فرزند از خود و تنها فرزند آفست با هم است ، اما او هیچ حمایت همسری را نمی خواهد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>