رفتن به نوشته‌ها

Cardi B برای اصلاح دادخواست طلاق به حضانت مشترک ، حمایت همسر را نمی خواهد: گزارش

شایعات پیرامون خبرهای طلاق Cardi B و Offset به عنوان “خودی” و “منابع” منتشر می شوند و برای انتشار اطلاعات به نشریات مختلف قدم گذاشته اند . خبر غیرمنتظره درخواست طلاق Cardi B اوایل امروز (15 سپتامبر) منتشر شد ، با این حال ، زیرا هیچ یک از خوانندگان رپ بیانیه ای منتشر نکرده است ، این دو موضوع شایعه شده اند. امروز زودتر ، E! ادعا کرد که آنها با منابع نزدیک به این زوج صحبت کرده و ادعا کرده اند که خیانت های خواننده رپ Migos مقصر بوده است. گزارش شده است که اسناد طلاق نشان می دهد که کاردی خواستار حضانت کامل دختر کوچک این زن و شوهر ، کولتور است ، اما TMZ گزارش می دهد که کاردی در حال اصلاح دادخواست خود است تا او و افست بتوانند حضانت مشترک را داشته باشند.

 Cardi B ، جبران ، طلاق ، حمایت از همسر ، حضانت فرزند
آسترید استاویارز / استرینگر / گتی ایماژ

به گفته رسانه ، وکیل کاردی بی اسناد را از طرف وی تنظیم کرد و شامل این شد که رپر” WAP “خواستار” حضانت قانونی و حضانت بدنی اولیه فرهنگ 2 ساله. ” با این حال ، “منابع” به نشریه گفته اند كه كاردی نمی دانسته كه وكیل وی شامل این شرایط می شود و او به دنبال این است كه این طلاق را تا حد ممكن بدون درد و دوستانه انجام دهد.

علاوه بر این ، در اسناد حقوقی کاردی آمده است که او به دنبال حمایت فرزند از خود و تنها فرزند آفست با هم است ، اما او هیچ حمایت همسری را نمی خواهد.

[از طریق]

مطالب جالب  Nike KD 13 "Easy Money Sniper" تاریخ انتشار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *