رفتن به نوشته‌ها

Cardi B و مگان تو نریان تسلیم # 1 بیلبورد نقطه برای BTS

عنصر

قدرت ستون های K-Pop مانند دیگر نیست.

برای دو هفته گذشته ، Cardi B و Megan Thee Stallion دارای از جایگاه خود در بالای صفحه لذت بردند Billboard Hot 100 با پر ویروسی ترین آهنگ سال “WAP”. آنها تقریباً موقعیت خود را به دریک و لیل دورک سپردند ، که به جای اولین بار در شماره 2 با این حال ، فقط یک مسئله زمان بود که آنها توسط پادشاهان اینترنت ، گروه کره ای BTS از قدرت برکنار شدند.

با تسلط بر روندها و نمودارها ، BTS رسما اولین آهنگ شماره 1 خود را با “Dynamite” به دست آورد. ” آخرین به روزرسانی Hot 100 توسط Billboard در توییتر به اشتراک گذاشته شد و آهنگی را در بالای نمودار نشان می دهد که “WAP” و “حالا بخند بعداً گریه کن” را دنبال می کنید. قبلاً ، این توییت بیش از 337،000 بازتوییت به دست آورده است ، که بسیار دیوانه کننده است و نشان دهنده قدرت بالای BTS است.

این از یک شگفت انگیز شب برای گروه پسران در MTV VMA .

< p> بستن 5 مورد برتر معمول است: DaBaby و ردی ریچ با “ROCKSTAR” و < href = "http://www.hotnewhiphop.com/TheWeeknd/profile" class = "text-word" target = "_ blank"> آخر هفته با “چراغ های کور”.

انجام فکر می کنید BTS برای اجرای تاریخی در بالای Billboard Hot 100 قرار دارد یا این فقط یک هفته فشار است؟ و فکر می کنید چه کسی می تواند آنها را در شماره 1 جایگزین کند؟

مطالب جالب  Chloe X Halle با دختران شهر ، گربه دوجا و مولاتو در رابطه با "Do It (Remix)" پیوند برقرار کند

به روزرسانی نمودار زیر را بررسی کنید.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *