پرونده های Cardi B برای طلاق از افست: گزارش

طبق گزارش اختصاصی Hollywood Unlocked ، Cardi B رسماً درخواست طلاق از Offset را داده است.

رپر فوق ستاره گزارش ها را تأیید نکرده اما ، در روزهای اخیر ، او اشاره کرده است که در بهشت ​​مشکل دارد.

گفته می شود که این نشریه به دادگاه عالی شهرستان Fulton رسیده است که وی تأیید کرد که دادخواست طلاق در حال حاضر توسط Belcalis Almanzar v. Kiari Cephus باز است.

ما با Cardi B تماس گرفته ایم نماینده برای تأیید. ما هنوز چیزی در این باره نشنیده ایم.


کریگ باریت / گتی ایماژ

همانطور که در گزارش اشاره شد ، کاردی اخیراً پیام رمزآمیزی را به اشتراک گذاشته است که به احتمال شکسته شدن آن اشاره دارد. او نوشت: “سرانجام قلبش به او گفت که دیگر وقت خود را تلف نکند.” او عنوان را با عنوان “وقت آن رسیده است” با یک شکلک صورت بدحساب وارد کرد.

کاردی و افست از سال 2017 ازدواج کرده اند. در پاییز 2018 ، خواننده رپ “WAP” تهدید کرد که از طلاق از Migos شکایت خواهد کرد رپر قبل از آشتی ، در حالی که در تعطیلات در تصاویر پاپاراتزی ظاهر می شوند.

آنها به عنوان یک زن و شوهر سهم خود را از فراز و نشیب ها تجربه کرده اند ، اما در هفته های اخیر ، آنها یک جبهه متحد را نشان داده اند. گرچه این تعجب آور است ، اما با توجه به وضعیت رمزگذاری روز گذشته ، باید مدتی حباب داشت.


کوین وینتر / گتی ایماژ

به نظر شما چه اتفاقی افتاده است؟ < P> [از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>