Cardi B با اصلاح اسناد طلاق ، می خواهد جبران خسارت حضانت مشترک

داشته باشد

هنگامی که اخبار مبنی بر درخواست وی برای طلاق از افست ، کاردی B یک بمب اندازه Funk Flex را به جهان پرتاب کرد. این زوج به مدت سه سال ازدواج کرده اند ، هرچند رابطه آنها مطمئناً در نزد افکار عمومی به اوج و فرود رسیده است. اندکی پس از انتشار خبر اولیه از طلاق ، مشخص شد که Cardi B برای حضانت اولیه Kulture شکایت می کند و از ست خواستار حمایت از کودک می شود ، جزئیات جدیدی ظاهر شد.


Pascal Le Segretain / گتی ایماژ

با توجه به TMZ ، کاردی بی اسناد جدیدی را برای اصلاح این درخواست ها ثبت کرده و گفته است که او به دنبال “یک قطعنامه دوستانه” است. ظاهراً ، کاردی هیچ تصوری از اینكه وكیل وی اسنادی را تنظیم كرده است كه به نظر می رسد طلاق تا این حد مشكل ساز است ، ندارد. منابع نزدیک به خواننده رپ تصریح کردند که او خواهان تنش با افست در اواسط طلاق نیست و می خواهد حضانت مشترک وی را داشته باشد. کاردی امیدوار است که آنها یک وضعیت مشترک تربیتی داشته باشند. وی بعداً به وكیل خود كه اسناد را اصلاح كرد ، ارتباط برقرار كرد.

كاردی همچنین مقالات طلاق را اصلاح كرد تا نشان دهد كه به دنبال حمایت از فرزند نیست. اسناد رسمی از دادگاه می خواهد هر توافقی را که در مورد توافق انجام دهند به آنها اعطا کند و اضافه می کند که کاردی “تمایل خود را برای یک تصمیم صلح آمیز تکرار می کند”.

در این مرحله ، افست به دادخواست طلاق پاسخ نداده است. . در صورت انجام این کار ، شما را در جریان قرار می دهیم.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>