بادامک نیوتن ورزشی عجیب تجهیز به اولین میهن پرستان بازی

عنصر

در طول دوره فعالیت خود ، کم نیوتن را کمی نماد مد می دانند. گرچه مطمئناً ، بسیاری از طرفداران احتمالاً از لباس های او متنفر خواهند بود ، اما مطمئناً افرادی در آنجا هستند که سبک او را سرگرم کننده می دانند. نیوتن هرگز از پوشیدن آنچه می خواهد خجالتی نیست ، این چیزی است که انتظار داریم. اکنون که نیوتن در کنار میهن پرستان است ، این روند به زودی متوقف نخواهد شد ، همانطور که امروز او در ورزشگاه گیلت پوشید.

همانطور که در پست اینستاگرامی زیر مشاهده می کنید ، نیوتن یک لباس تاکیدوی زرد بسیار بلند به همراه یکی از کلاه های امضای خود را پوشیده است. او همچنین لوافرهای بسیار جالبی دارد که روی آنها با سبک “کمیک” می گویند “Bam”. به طور کلی ، این ظاهر بسیار جالبی است که قطعاً طرفداران را در شبکه های اجتماعی قطبی کرده است. نیازی به گفتن نیست ، او در حال حاضر تأثیر بسیار خوبی در نیوانگلند دارد.

فقط در چند دقیقه ، نیوتن اولین بازی خود را با این تیم انجام می دهد ، تیمی که در آستانه بازی با دلفین های میامی در اولین بازی فصل. هواداران مطمئن نیستند که نیوتن با لباس پاتریوت ها چگونه خواهد بود ، اگرچه به نظر می رسد اردوی آموزشی وی امیدوار کننده باشد.

در نظرات زیر نظرات خود را در مورد این لباس با ما در میان بگذارید. 888011000110 888 https://www.hotnewhiphop.com/cam-newton-sports-extravagant-outfit-to-first-patriot-game-news.117728.html

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>