رفتن به نوشته‌ها

بادامک نیوتن ادعا دلفین پلیر سعی کردم به ربودن زنجیره ای او

عنصر

کام نیوتون دیروز یک فرصت بزرگ پیدا کرد و کاملاً از آن استفاده کرد. مهاجم نیوانگلند پاتریوت اولین بازی خود را با این تیم انجام می داد و در پایان آنها را به پیروزی مقابل میامی دلفین رساند. نیوتن در حالی که 15 پاس از 19 پاس خود را به اتمام رسانده بود ، توانست دو مسابقه سریع را بدست آورد. به طور کلی ، این یک بازی جامد بود که به هواداران نشان می داد نیوتن هنوز آن را دارد و می تواند در مسابقات NFL هم پیروز شود.

در یک مرحله از مسابقه ، نیوتن درگیر یک حقه بازی بود ، جایی که یک بازیکن دلفین ها به گردن او رسید. همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می کنید ، هم تیمی های نیوتن آن را شکستند و هر دو تیم به راه خود ادامه دادند. بعد از بازی ، نیوتن درباره این حادثه صحبت كرد و خاطرنشان كرد كه بازیکن دلفینس سعی داشت زنجیر خود را بدزدد ، كه این نهایت نوع بی احترامی است.

نیوتن گفت: “من هنوز زنجیرم را گرفتم.” “من دو تا از آنها را گرفتم. بنابراین شما می توانید ببینید. این بی احترامی بود ، آنها به دنبال زنجیر من بودند. هرچند فکر می کنم این نوع زیر پوست من قرار گرفت. اما بله ، از طریق همه اینها ، مرد … گوش دهید – من نمی خواهم چیزی از یک بازی تیمی عالی که داشتیم گرفته شود. و من نمی خواهم خودخواه باشم تا به نوعی تمرکز کنم یا روی آن تأکید کنم. “

مطالب جالب  Conway The Machine Handcuffed & Arrangement After Funeral DJ Shay's

صرف نظر از این حادثه ، میهن پرستان هستند 1-0، است که همه که واقعا بعد از هفته 1 مهم است.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *