C-Muder انفال مونیکا با تولد هدیه از زندان

عنصر

مونیکا دنیس سالهاست که برای آزادی سی-قتل ، دوست پسر سابقش ، از زندان طرفداری می کند. در طول بیماری همه گیر ، او کار خود را با کیم کارداشیان ، که در چندین سال گذشته برای آزادی افراد محکوم به نادرست ، در زمینه بیرون کشیدن C-Murder کار می کرد ، آغاز کرد. رپری که نام اصلی او کوری میلر است ، به جرم قتل استیو توماس 16 ساله در حبس ابد است.

با وجود اینکه در زندان بود ، او هنوز هم می خواهد به مونیکا یادآوری کند که بسیاری از به او عشق می ورزد و از همه آنچه که برای او انجام می دهد قدردانی می کند. میلر در چهلمین سالگرد تولد خود در آخر هفته ، مطمئن شد که برای او پیشگویی هایی ارسال می کند تا باز شود.

رپ در اینستاگرام نوشت: “تولدت مبارک موسی @ monicadenise.” “امیدوارم روز زمین شما زیبا بوده باشد. این آخرین روز است قبل از شروع کار من همه چیزهایی را که لیاقت شما را دارد بدست می آورید. همچنان زن و جنگجو باشید عاشق Cee هستید.” تمام آنچه C-Murder برای روز بزرگ او انجام داد ، با ارسال گل رز قرمز ، یک کیک ، و برخی هدیه از لوئیس ویتون به نمایش گذاشت. اگر او بتواند همه این کارها را در حین زندان انجام دهد ، ما هیچ بهانه ای برای این که شریک زندگی خود را در روز تولد خود خراب نکنیم نداریم.

مونیکا نوشت: “از cmurder متشکرم”. “این بسیار متفکرانه بود … کیک نیز آتش بود! متشکرم ، از شما قدردانی می کنیم!” C-قتل: یک تاریخچه کامل “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>