رفتن به نوشته‌ها

قاتل Breonna تیلور متهم لکس: توییتر واکنش نشان می دهد

عنصر

این حقیقتاً گواهی بر زمانه ای است که دیگر از خبرهای وحشتناک تعجب نمی کنیم. دلسرد کننده است که پس از تابستان شدید تفرقه و اعتراضات علیه خشونت پلیس چیز زیادی تغییر نکرده است. این بسیار دلخراش تر است که علی رغم تلاش های جمعی و دید ملی ، خانواده برونا تیلور همچنان از عدالت محروم می شوند.

امروز هیئت منصفه عالی جفرسون اعلام کرد که به اتهام درجه یک ، برت هانکیسون ، افسر سابق را متهم خواهد کرد به خطر افتادن با توجه به اینکه شهردار لوئیزویل شب گذشته پیش از اعلام وضعیت اضطراری اعلام کرد ، اتهامات بسیار ناگهانی و اهانت آورتر از این است.

هانكیسون تنها یكی از سه افسری بود كه در كشته شدن تیلور نقش داشت و سه مورد اتهام غیرمجاز به خطر انداختن وی برای به خطر انداختن جان همسایگان خانم تیلور بود. تاکنون هیچ اتهامی در رابطه با قتل خانم تیلور وجود نداشته است. به گفته دادستان کل ، “استفاده از زور [توسط دو افسر دیگر] برای محافظت از خود موجه بود.”

کاملاً قابل درک است ، مردم ناراحت هستند. بسیاری از کاربران از این خبر ناامیدکننده ابراز تأسف کردند اما از عدم پاسخگویی و اولویت قرار دادن املاک توسط دولت نسبت به زندگی خانم تیلور تعجب نکردند. طبق یک توئیت ، یک وکیل خانواده تیلور خاطرنشان کرد که این اتهامات فقط منعکس کننده به خطر افتادن افسر همسایگان سفیدپوست خانم تیلور است.

دیگران به بی عدالتی مجازات حقوقی قانونی که افسران با آن روبرو شده اند اشاره کردند ، یکی از کاربران تأکید کرد که تیلور و دوست پسرش هنگام ورود افسران به خانه آنها در خواب بودند.

مطالب جالب  EarthGang نشان می دهد Spilligion Village آهنگ Spilligion

ساکنان عصبانی از آن زمان در پی اعلامیه به خیابانهای لوئیزویل اعتراض کردند و به بی عدالتی ادامه دادند. به گفته برخی از کاربران ، اعضای گارد ملی قبلاً دیده شده اند که بعید به نظر می رسد تنش هایی را که با بیش از حد سیاست افزایش می یابد کاهش دهد.

مطمئناً در هنگام توسعه شما را در این داستان به روز خواهیم کرد. /0a31192a5c3fae2444f2279671f8e16f/1600885742_d2c82b432118f3e95f9d8512f166035e.jpg “/>
فقط یكی از سه افسر دخیل در قتل ، و با اتهامات نسبتاً جزئی ، متهم شد.
https://www.hotnewhiphop.com/breonna-taylors-killer-faces-lax-charges-twitter-reactions-news.118337.html

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *