رفتن به نوشته‌ها

BLAC Chyna و نوار پایین تقریبا هیچ ویدئو با 6ix9ine به عنوان رپر ترویج “قصه گفتن”

عنصر

کمتر از 24 ساعت با دریافت اولین پروژه Tekashi 6ix9ine از زمان آزادی وی از زندان. خواننده رپ جنجالی با Tattle Tales ، آلبوم کامل خود که در انتشار تک آهنگهای” Gooba “، ” Yaya “،” Punani “و” Trollz “با نیکی میناژ . حدس و گمان های زیادی در مورد پذیرش 6ix9ine به سمت هیپ هاپ وجود دارد ، اما به نظر می رسد که ستاره رپ ترولایی موفق شده است همان جایی که متوقف شده است را انتخاب کند. او در هر مرحله انتشار قصه های تاتل را تبلیغ می کند و به نظر می رسد که او برای کمک تقریباً برهنه از Blac Chyna خواسته است.

Tekashi 6ix9ine ساعاتی قبل ویدیوی مختصری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن ورزش خوشه های رنگارنگ آزادی در حالی که شعله انداز خود را آزمایش می کند. در کنار او سیاه چینا قرار دارد که به جز آنچه که به نظر می رسد با دقت پاشیده شده است ، چیزی کم کرده است. این دو در مقابل یک شلاق لوکس ارسال شده اند ، بنابراین ما فقط می توانیم تصور کنیم که یک موزیک ویدیو در آستانه است.

جمعه (4 سپتامبر) یک شب بزرگ برای انتشار آلبوم و جدا از خواهد بود > افسانه های تاتل ، ما قرار است آلبومی از بزرگ دریافت کنیم شان ( دیترویت 2 ) و همچنین Lil Durk ( The Voice ). رپر شیکاگو تصمیم گرفت تاریخ انتشار 6ix9ine را پس از داستانهای تاتل هفته پیش شروع به پیمایش آنلاین او کرد. 6ix9ine را با Blac Chyna در زیر ببینید. as-rapper-promotes-tattle-tales-news.117149.html “> shrtco.deulvis.nettny.imclck.ruv.htv.gdis.gdtinyurl.commakhlasu.nubitlycutt.ly

مطالب جالب  "بالا" NBA Youngboy را آماده به آن انبوه هفته اول
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *