رفتن به نوشته‌ها

بزرگ شان، TY DOLLA $ IGN و شاین Cordae در این هفته “آتش از Emoji” لیست پخش

عنصر

تقریباً در اواخر ماه اوت هستیم. پایان تابستان. و تابستان عجیبی با همه موارد در نظر گرفته شده است. با این حال ، حتی اگر هنرمندان نتوانسته اند از مزایای جشنواره جشنواره استفاده کنند و از آنها استفاده کنند ، اما هنوز هم موسیقی زیادی حذف شده است.

این هفته ، لیست پخش ما Fire Emoji شامل موارد اصلی است. قطره های این هفته از جمله اولین نگاه به دیترویت 2 . بیگ شان آهنگ جدید خود ، “احترام عمیق” را با اواخر منتشر کرد Nipsey Hussle این هفته که خود را برای انتشار پروژه پیش رو آماده می کند . در همین حال ، Ty Dolla $ ign یک آیه نادر از نیکی میناژ برای آخرین آهنگ خود ، “گران”. این زوج در گذشته با هم کار کرده اند ، مهمترین آنها در مگان Thee Stallion ، “Hot Girl Summer” اما “گران” پیدا می کند که این دو نفر یک بنر باشگاه دوستانه ارائه می دهند.

برای کسانی که به دنبال برخی از میله ها هستند ، کانوی همچنین برای انتشار پروژه جدید خود King To A God آماده می شود. خواننده رپ گریسلدا آهنگ خود را “Fear Of God” ft. Dej Loaf – یک ضروری است. ما همچنین جدیدترین ها را از Cordae دریافت کردیم که چند روز قبل 23 سالگی خود را جشن گرفت. تک آهنگ او ، “Gifted” ft. ردی ریچ همچنین در چرخش ثابت ما قرار دارد.

آخرین نسخه Fire Emoji را در زیر ببینید و در Spotify در HNHH مشترک شوید.

HNHH را در Spotify دنبال کنید.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید. rel = “nofollow” href = “https://open.spotify.com/user/hotnewhiphop.com/playlist/16VdSqqZaIZ9PavMkOoKVX؟si=oOvroQt2QtWwV09gcYdNlw” target = “_ blank”> لیست ما را اینجا دنبال کنید & Bake =>

خوب ما را دنبال کنید لیست پخش موسیقی (برای یک FRIDAY GOOD ASS) در اینجا.

مطالب جالب  جوک ها Nene Leakes درباره اتهام فرانسه مونتانا امور
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *