رفتن به نوشته‌ها

Big Sean Taps Eminem، Royce Da 5’9 “، Tee Grizzley، Sada Baby، Boldy James و موارد دیگر در” Friday Night Cypher “

در شب گذشته مشخص شده است که از انتشار Big Sean دیترویت 2 ، و در هیچ کجا عنوان آلبوم بیش از برش ایستاده” Friday Night Cypher. “با یک نشان داده نمی شود. آرایه وسیعی از بهترین گروه های D از Emcees ، لیست به تنهایی احتمالاً بسیاری فوراً پروژه را شروع می کرد این آهنگ نوزده. با اجرای تقریباً ده دقیقه ای ، آهنگ شامل نیروهای مشترک Tee Grizzley ، Kash Doll ، Cash Kidd ، Payroll ، 42 Dugg ، بولدی جیمز ، درگو ، سادا بیبی ، رویس دا 5’9 و امینم – نیازی به ذکر نیست که انواع مختلف ضربان را که استعدادهای تولید كي وان ، جي جان هنري ، هلووا بيتس و Hit-Boy .

اگرچه هر خواننده رپ دارای ویژگی متمایز خود است ، اما طبیعت پویای آهنگ به آنها اجازه می دهد تا بدرخشند تحت شرایط خودشان “جمعه شب سایفر” علی رغم ماهیت بلند پروازانه خود ، همچنان ویترین درخشان نسل های صحنه گسترده رپ دیترویت است. به احتمال زیاد ، آیه برجسته موضوع بحث در مورد کولر آبی خواهد بود ، احتمالاً به یک موضوع ترجیحی سبک برسد.

برخی ممکن است به سمت تور غنایی نیروهای Bad Meets Evil گرایش پیدا کنند ، در حالی که دیگران قدردان Sada Baby و Tee Grizzley هستند که آن را برای خیابان نگه دارند. Kash Doll و 42 Dugg قبلاً به عنوان مجری برجسته مورد ستایش قرار گرفته اند ، و مطمئناً جالب بود دیدن جسد جیمز گریسلدا گراویتاس را لمس می کند. بخشی از سرگرمی در اطراف یک آهنگ مانند این از بحث بعدی ناشی می شود – اگرچه با تمام صداقت ، “Friday Night Cypher” به عنوان جمع اجزای آن می درخشد.

متن های متنوع

بنابراین وقتی من دست به گریبان هستم ، تشخیص اینکه آیا واقعاً به این دلیل است
اینکه چقدر توهین آمیز هستم ، یا فقط چه عوضی هستی که تو هستی – مثل اینکه من هرگز مجبور نبودم لباس هایم را در لعنتی سنت وینسنت دوپال بردارم – مثل اینکه من هر جمله و میله را با مداد مطمئن نمی کنم تیز است ، و من سریع به قرعه کشی می پردازم
بنابراین وقتی آن را می کشم ، غافلگیر می شوم – مانند کندریک لامار

مطالب جالب  بازدید ها Big Sean خانه دوران کودکی در "ساخت دیترویت 2"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *