رفتن به نوشته‌ها

بزرگ شان آکورد دارد نسخه محدود “دیترویت 2” جوش شیرین کامل با پرتره رپر

عنصر

ما یک هفته از دریافت دیترویت 2 فاصله داریم و هواداران هیپ هاپ به سختی می توانند خود را حفظ کنند. این کار عشق از بزرگ شان چیزی است که 313 emcee دارد مدتی با دقت کار می کرد ، بنابراین مناسب است که فهرست او به همان اندازه آلبوم استراتژیک باشد. درست سه روز پیش بود که شان دان اعلام کرد که او ضبط دیترویت 2 ضبط را به پایان رساند و بعداً ، او تک آهنگ Nipsey Hussle” احترام عمیق. “سه سال است که آلبوم مشترک تصمیم گرفتم و شان را با مترو بومین ‘، مضاعف یا هیچ چیز ، بنابراین برای تماس با دیترویت 2 “بسیار پیش بینی شده” یک تفسیر است. .

در اینستاگرام ، بیگ شان مجموعه ای از عکس ها را منتشر کرد که در آن نه تنها بدنه خود را منعطف کرد بلکه ظاهراً یک نسخه ویژه آبجو دیترویت 2 است. “شما انتخاب شده اید. به جهانیان نشان دهید که چرا آنها انتخاب صحیحی را انجام داده اند.” نام رپر با حروف بزرگی در زیر پرتره وی چاپ شده است.

رویس دا 5’9 “در اظهارات بیگ شان متوقف شد و گفت:” اوه اوه .. قبل از اتمام کار خود ، راه را برای “Shirtless Sean” درست کنید. تذکر با ایموجی های گریه در کنار یک تاج. بلیک گریفین چند ایموجی شعله ای را به اشتراک گذاشت و افزود که قوطی بلند “آتش” بود. شان در عنوان به نوشته خود نوشت: “با نگاهی به داستان زندگی من یک نویسنده خوب خدا … # Detroit2. “برای بررسی موارد زیر ، انگشت خود را بکشید.” -rappers-portrait-news.116814.html “> shrtco.deulvis.nettny.imclck.ruv.htv.gdis.gdtinyurl.commakhlasu.nubitlycutt.ly

مطالب جالب  "تنت" با وجود شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *