رفتن به نوشته‌ها

کمپین Biden Trolls Trump با شعار جدید

با 67 روز تا هدف انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ، نظرسنجی ها سخت تر می شوند و روش های تبلیغاتی خلاق تر می شوند. در حالی که شب گذشته ترامپ میان جمعیت مشتاق و کاخ سفید برای پذیرش نامزدی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری ایستاده بود ، جو بایدن ، نامزد دموکرات و معاون سابق رئیس جمهور ، رئیس جمهور را با شعار انتخاب مجدد خود ، “آمریکا را بزرگ نگه دارید” مسخره کرد.

بایدن این شعار را در قالب دامنه وب ، KeepAmericaGreat.com به دست آورد. این وب سایت به تأکید بر انتقادات بایدن از دولت و به طور گسترده تضعیف رئیس جمهور یک کارمند عمومی ایده آل برای news.115062.html “target =” _ blank “rel =” nofollow “.

 شعار جدید trump biden

< em> Alex Wong / Getty Images

پرده برداری غافلگیرانه از وب سایت هنگامی که ترامپ پرونده خود را علیه ایدئولوژی های یک دولت بالقوه بایدن مطرح کرد ، اتفاق افتاد. رئیس جمهور در هدف شب آخر RNC ، “ما چهار سال گذشته را صرف جبران خسارتی که جو بایدن در 47 سال گذشته متحمل شده است ، کرده ایم.”

این تا حدود زیادی مورد توجه سال 2016 ترامپ است. لفاظی ضد استقرار ، که در آن ابراز اطمینان کرد که او باعث ایجاد تغییر اساسی در ماهیت ناقص حکمرانی خواهد شد که اکنون وی را به عنوان مسئول عنوان می کند. چهار سال زندگی سیاسی رئیس جمهور به جای چهار مورد دیگر که وی قصد تهیه آن را دارد.

[via]

مطالب جالب  Icewear Vezzo و YN جی اتصال در "دستخط"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *