رفتن به نوشته‌ها

بلا ترون غذر خواهی پس از OnlyFans تغییر سیاست آن

عنصر

بلا تورن از اواخر وقت مأموریت داشته است که رابطه جنسی را به عنوان موضوع تابو کمتر کند و در عین حال کار جنسی را نیز عادی کند. با این حال ، راهی که او در این مورد طی کرده انتقادات زیادی را به دنبال داشته است ، به خصوص این هفته گذشته که او تصمیم گرفت حساب کاربری خود را فقط OnlyFans راه اندازی کند. این حساب به سرعت 2 میلیون دلار درآمد کسب کرد. فقط در طی دو روز ، بیشتر این به این دلیل بود که او با عکسی که شما برای دیدن آن نیاز به خرید داشتید به مردم طعمه می زد. طرفداران تصور می کردند که این یک تصویر برهنه است اما در عوض ، او به راحتی لباس زیر می پوشید.

به دلیل این کلاهبرداری احتمالی ، طرفداران از OnlyFans تقاضای بازپرداخت داشتند که منجر به یک سیاست کاملاً جدید شد که با تأخیر در پول همه سازندگان را آزار می دهد. برای نزدیک به یک ماه کارگران جنسی در توییتر مشغول شرمساری تورن بودند و شب گذشته ، او تصمیم گرفت با یک سری توییت در مورد چگونگی حمایت از وی عذرخواهی کند.

تورن توضیح داده است که امیدوار است بتواند مستندی در مورد دنیای OnlyFans و اینکه او حتی می خواهد با این شرکت ارتباط برقرار کند تا بفهمد چرا آنها سیاست خود را به طور ناگهانی و شدیدی تغییر داده اند.

با وجود عذرخواهی ، بسیاری هنوز از تورن ناراحت هستند و می توان دلیل آن را آسان دانست. با توجه به این ، این جنجال به زودی از بین نمی رود.

مطالب جالب  مایکل کوهن بخواهد او Smacked مغلوب ساختن پیشی جستن برای نظرات به سوی دخترش
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *