بم Adebayo و گوران دراجیک دریافت ناگوار آسیب به روز رسانی

عنصر

شب گذشته بازی 1 فینال NBA بود و درست مثل بسیاری که انتظار می رفت ، لس آنجلس لیکرز با پیروزی به میدان آمد. این یک پیروزی نسبتاً آسان برای لیکرز بود ، اگرچه شروع آنها چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی گذاشت. متأسفانه برای میامی هیت ، بسیاری از ستاره های آنها دچار مصدومیت شدند ، از جمله گوران دراگیچ و بام آدبایو که مجبور به ترک بازی شدند. بلافاصله بعد از بازی 1 ، درگیچ دچار پارگی پلاستیک کف پا شد که می تواند به معنی پایان سری او باشد.

اکنون ، شمس چارانیا از The Athletic گزارش می دهد که آدبایو از کشیدگی گردن رنج می برد و مانند Dragic ، برای بازی در بازی 2 تردید وجود دارد. آدبایو بزرگترین مرد گرما است و بدون او در زمین ، مطمئناً Heat پیروزی را دشوار خواهد دید.

در مورد گارد نقطه شروع تیم ، Heat باید با کندریک نون به عنوان جانشین دراگیک جلو برود. در همین حال ، کلی اولینیک و شاید حتی میرز لئونارد می توانند در محل آدبایو کمی وقت بازی بگیرند. در هر صورت ، این وضعیت ایده آل برای تیم Heat که به همه بهترین بازیکنان خود سالم نیاز دارند تا کوچکترین شانس در شکست دادن لیکرز را داشته باشد.

بازی 2 فینال NBA جمعه پایین خواهد رفت .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>