رفتن به نوشته‌ها

Aubrey O’Day Posts سلفی لباس حمام برای رد گزارش در مورد افزایش وزن

مجموعه ای از عکسهای پاپاراتزی طوفانی برای اوبری O’Day ایجاد کرده است. خواننده سابق Danity Kane خیلی با مهربانی برخورد نمی کند و نظر او درباره وزن او بسیار منفی است و این دقیقاً همان چیزی است که وی پس از ارسال مقاله Daily Mail با تصاویر ادعایی اخیر خواننده دریافت کرد. روز دوشنبه (31 آگوست) ، رسانه ها مقاله ای را به اشتراک گذاشتند که ادعا کرد دارای تصاویر اوبری است ، تصاویری که نشان می داد یک زن با اندازه بزرگتر هنگام پرسه زدن دیروز در اطراف پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا. تصاویر به سرعت ویروسی شدند و به زودی مردم به صفحات اجتماعی این خواننده رفتند و او را به دلیل فشار دادن محصولات کاهش وزن و تصاویر فتوشاپ شده محکوم کردند.

اوبری اودی ، شرمنده چربی ، روزانه نامه ، وزن
پریسلی آن / استرینگر / گتی ایماژ

با این حال ، اوبری تصویری از خودش را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت داستان برای نشان دادن اینکه نامه روزانه راستگو نبوده است. “کاری که مردم با بدن زن برای طعمه کلیک انجام می دهند بسیار خطرناک است!” اوبری اودای بر روی تصویر خود نوشت. “و اینکه وکیل من برای دفاع از من در برابر آن به این عکس احتیاج داشت. چه زمانی این صنعت به سو ab استفاده از بدن زنان را متوقف کنید؟ !” وی همچنین تابلویی را با تاریخ در دست داشت تا ثابت کند از عکس قدیمی استفاده نمی کند.

خواننده صراحتاً انکار نکرده است که او شخص موجود در تصاویر است و باعث بحث در شبکه های اجتماعی می شود. ادامه. در همین حال ، اوبری اغلب باعث سر و صدا در ظاهر او می شود ، اما در سال های اخیر ، او پس از سال ها تلاش برای مطابقت با هنجارهای صنعت ، کاملاً در مورد پذیرش بدن خود ابراز کرده است. عکس های زیر را بررسی کنید.

اوبری روز ، Shaming چربی ، نامه روزانه

[ از طریق ]

مطالب جالب  دوست دختر 50 سنت به دنبال آسایش خود را پس از عمده "قدرت" لحظه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *