رفتن به نوشته‌ها

جو برگزار شد این پایین برای مترو در “خون آشام”

عنصر

” من به هیولاها اعتقاد دارم ، من آنها را افسر می نامم ، من آنقدر دانش دارم که بدانم چطور می توانم با آنها صحبت کنم ، “Slump به” خون آشام ها ، خطوط ابتدایی او یادآوری کننده ای از فضای سیاسی سیاسی ناپایدار امروز است. در اصل در سال 2002 با تحسین خدا را دوست دارد زشت ، “خون آشام ها” برجسته نمایش علاقه Slug به جفت کردن مشاهده روزمره با زبان استعاره است.

این بخشی از دلیل این است که این دو نفره افسانه ای زیرزمینی در طول این سالها بسیار محبوب مانده اند – و این مارک معروف ستاره مورچه ای تولید محرک ، که هرگز نتواند مکمل تحویل احساسی انتخاب شده Slug باشد. “برخی از شما صلح است ، اما حتی بسیاری از آنها هنوز هم عدد مناسب یا پرورش یک جانور ، “وی ادامه داد ، اظهار نظر سخت گیرانه در مورد آنچه اکنون به عنوان جنبش” نه همه پلیس “شناخته می شود. در حقیقت ، “خون آشام ها” به طور کلی با ایجاد شک و تردیدهای اسلاگ در سیستم با ظرافت بسیار قاطعانه تحویل داده می شود و بسیار ماهرانه تحویل داده می شود. با وجود قدمت تقریباً بیست ساله ، این آهنگ هنوز هم تا امروز احساس ارتباط می کند – اکنون آن را خودتان بررسی کنید و به پسران تولد Slug و Ant علاقه خاصی نشان دهید.

متن های قابل ذکر

من به هیولاها اعتقاد دارم ، من آنها را افسران می نامم – من می دانم که برای نگه داشتن باید بدانم نگاهی به نحوه صحبت من با آنها
برخی از شما صلح است ، اما حتی بسیاری بیش از حد
هنوز هم یک عدد مناسب برای پرورش یک جانور است – بدون آزادی ، او نگه می دارد و هیچ نمی آموزد ندامت
بیش شبیه یک دزد از یک اسب

مطالب جالب  Big Sean Shares پیش نمایش "زندگی زندگی" با Lil Wayne
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *