آرمانی سزار رد Reginae کارتر گوشت گاو، می گوید YFN LUCCI بود 2 انتخاب برای فیلم

عنصر

درست زمانی که فکر می کردید بیش از YFN Lucci با بازی در نماهنگ آرمانی سزار ، گوشت گاو واقعی وجود ندارد ، همه چیز همچنان ادامه دارد. پس از آنکه تصاویر ویدئوی وی در فضای مجازی در فضای مجازی دیده شد ، جایی که وی در حالیکه روی تخت با YFN Lucci نشسته بود ، شایعات مبنی بر آغاز رابطه عاشقانه رپ آتلانتا با بانوی اول گریسلدا آغاز شد. رئیس سابق لوچی ، رجینا کارتر ، یک توئیت رمزگونه راجع به تعقیب نفوذ بدون ذکر هیچ یک از طرفین به اشتراک گذاشت و آرمانی در پاسخ گفت: “دختر OMG …”. آرمانی سزار بارها و بارها دوست داشتن با لوچی را رد کرده است ، اما او وارد اینستاگرام زنده شد تا امیدوارم شایعات را متوقف کند.

“لوچی باحال است ، اما در پایان روز ، این چیز من نیست motherf * ckin ‘n * gga و من نمی خواهم که این n * gga من باشد. ” وی همچنین اضافه کرد که YFN Lucci گزینه دوم او برای بازی در موسیقی ویدیوی خود بود. “قرار بود این یک مشکل باشد. بنابراین ، نه ، من مجبور نیستم برای هیچ کس تعقیب کنم. در پایان روز ، این یک ویدیو بود ، sis.”

Armani Caesar نیز موفق شد واضح است که او هیچ مشکلی با Reginae ندارد و اگرچه او شخصاً ستاره واقعیت را نمی شناسد ، اما فکر می کند که او “یک دختر باحال” است. این ویدیو را در زیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>