رفتن به نوشته‌ها

آنتونی دیویس نشان می دهد آنچه راجون روندو به او گفت قبل از زنگ اخبار-شخص برتر از اقران

عنصر

آنتونی دیویس یکی از بهترین بازیکنان کل NBA در این فصل بود و شب گذشته ، او بار دیگر ثابت کرد که چرا لازم بود لیکرز تعداد زیادی از بازیکنان جوان فقط برای به دست آوردن او. فقط 2 ثانیه مانده به پایان با یک امتیاز پایین آمدن ، دیویس یک سبد قابل توجه سه امتیازی را به ثمر رساند تا بازی 105-103 پیروز شود. این یک برد بزرگ بود که باعث شد لس آنجلس لیکرز در سری فینال های کنفرانس غربی خود نتیجه برتری 2-0 را کسب کند. در حال حاضر ، این تیم از اولین حضور خود در فینال NBA از سال 2010 فقط دو پیروزی کسب کرده است.

قبل از سبد بزرگ خود ، دیویس توسط امثال نیکولا جوکیچ گلزنی کرد. در طول وقفه پس از آن ، دیویس چند مورد تشویق از راجون رودو ، پاسدار باسابقه ، که دقیقاً می دانست چگونه به دیویس انگیزه بدهد ، دریافت کرد.

“خوب ، او به شما گل زد. “او به سادگی گفت. البته ، در پایان این مشاوره بسیار خوب جواب داد ، زیرا دیویس خنجری را روی زمین گذاشت که تمام هوا را از ناگتس خارج می کرد.

علی رغم پیروزی ، لیکرز مجبور است به کار سخت ادامه دهد زیرا شب گذشته Denver به او سختی داد. با ورود به بازی 3 ، لیکرز به دنبال این است که بازی را خیلی زودتر کنار بگذارد.

مطالب جالب  دنی گرین رد لیکرز همیشه می خواستم به لغو فصل
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *