رفتن به نوشته‌ها

آنتونی دیویس برای صاحبان NBA هشدار می دهد

آنتونی دیویس ، لبرن جیمز و سایر بازیکنان این هفته در یک تحریم گسترده لیگ شرکت کردند. این هفته گذشته که صاحبان تیم را مجبور به گوش دادن به نگرانی ها کرد بازیکنان از اواخر اواخر بسیاری اتفاق افتاده است ، به خصوص وقتی که مربوط به سیاست ایالات متحده و نابرابری نژادی است. بازیکنان توانستند با تحریم مینی خود ، صاحبان برنامه ها را وادارند که برنامه های واقعی را القا کنند که در نهایت می تواند منجر به برخی تغییرات مثبت شود.

دیویس هنگام صحبت با خبرنگاران ، به این تغییرات و اینکه چقدر عالی است اشاره کرد. صاحبان هر تیم بالاخره توجه می کنند. با این حال ، دیویس از مالکان خواست که از خود شکایت نکنند ، زیرا اگر این کار را انجام دهند ، می تواند منجر به راهپیمایی دیگری شود و این بار در اطراف ، مطمئناً دائمی تر خواهد بود.

 آنتونی دیویس

کوین سی. کاکس / گتی ایماژ

به گفته کریس هاینز از یاهو ، دیویس گفت: “ما قدرت استفاده داریم.” ورزش ها. “پس از جلسه [با صاحبان] ، ما بسیار مطمئن بودیم که آنها [به قول خود پایبند خواهند ماند]. گفتگو خوب پیش رفت. و اگر آنها این کار را نمی کنند ، ما دیگر بازی نمی کنیم. به همین سادگی است. “

در حال حاضر ، به نظر می رسد که لیگ تا پایان سال می بیند ، اما در این مرحله ، مشخص است که بازیکنان این قدرت و قدرت را دارند که می توانند بیرون بروند و متوقف شوند. اگر دلیلی برای این فصل ببینند.

[ از طریق ]

مطالب جالب  لبرون جیمز واکنش نشان می دهد داشتن به بازی کلیپرز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *