رفتن به نوشته‌ها

آنتونی دیویس نظرات در آخرین مچ پا آسیب

عنصر

شب گذشته آنتونی دیویس یک بازی عالی دیگر با لس آنجلس لیکرز انجام داد زیرا این تیم یک پیروزی بزرگ در بازی 4 برابر بازیکنان Denver Nuggets کسب کرد. اکنون ، لیکرز تنها یک بازی تا فینال NBA فاصله دارد ، جایی که اگر یک بازگشت بزرگ را مدیریت کنند ، به احتمال زیاد میامی هیت یا بوستون سلتیکس را به مصاف خود می کشند. متأسفانه ، دیویس دیروز با نزدیک تماس گرفت زیرا مچ پا را آسیب دید و مجبور شد کمی از بازی بیرون بیاید.

سرانجام ، دیویس بازگشت اما اگرچه هنگام صحبت با خبرنگاران ، اعتراف کرد که آسیب دیدگی ممکن است باشد خیلی بدتر دیویس گفت: “مچ پا احساس خوبی دارد. من امشب ، فردا ، قبل از بازی (بعدی) برای رسیدن به آن (بهتر)” گفتم که “بسیار بد است ، اما خیلی هم بد نیست.”

دیویس در طول دوران حرفه ای خود دچار آسیب دیدگی بود و در نتیجه ، لیکرز در طول فصل نسبت به او احتیاط می کردند. با این حال ، دیویس موفق شده است که نسبتاً سالم بماند و دلیل بزرگی است که لیکرز در موقعیت فعلی قرار دارد.

اگر لیکرز دیویس را از دست می داد ، مطمئناً زمان سختی را سپری می کرد ، خصوصاً اینکه این روزها لبرون بیشتر یک مجری است. برای بازی 5.

مطالب جالب  ها Chrissy Teigen به و جان لجند سوگواری دلخراش مرگ نوزاد پسر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *