آنتونی دیویس نظرات در نیاز به گارد نیکولا جوکیچ

عنصر

آنتونی دیویس در تمام طول فصل یکی از بهترین بازیکنان دفاعی NBA بوده است و این مطمئناً به خوبی در حباب گسترش یافته است. در طول دو مرحله اول پلی آف NBA ، دیویس یک بازیکن پویا برای لس آنجلس لیکرز بوده است و وقتی با لبرون جیمز جفت شود ، آنها واقعاً هیچ غلطی نمی کنند. اکنون ، دیویس و شرکت در فینال های کنفرانس غربی دنور ناگتس را به دست خواهند گرفت و شاید بزرگترین چالش دیویس در آستانه حضور باشد.

دیویس اکنون باید از افرادی مانند نیکولا جوکیچ که به راحتی محافظت می کند محافظت کند. بدون توجه به موقعیت ، یکی از بهترین بازیکنان کل لیگ است. او در دور دوم توانست اراده خود را به کلیپرز تحمیل کند و به دنبال انجام همین کار با لیکرز خواهد بود. حتی دیویس نیز نمی توانست تأیید کند که چقدر جوکیچ خوب است.

دیویس گفت: “او یک فرد سخت برای محافظت است.” “(او) قادر به شلیک توپ است ، می تواند خیلی خوب پاس بدهد. او می تواند وارد پست شود. راه های زیادی وجود دارد که او می تواند شما را شکست دهد. “

صرف نظر از جوکیچ و جمال موری ، لیکرزها برای برنده شدن در این مجموعه و به دلایل خوب مورد علاقه هستند. اگرچه پیاده روی در پارک نخواهد بود ، اما واضح است که لیکرز باید به فینال برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>