رفتن به نوشته‌ها

اندرو گیلوم به عنوان دوجنسگرای

ظاهر شد

اندرو گیلوم اوایل سال جاری خبر آن را پس از پیدا شدن در اتاق متل با دو مرد پیدا کرد که یکی از آنها به عنوان اسکورت مرد شناخته شده بود و به دنبال درمان بیش از حد مواد مخدر بود. پس از این رسوایی ، او خودش به یک مرکز ترک اعتیاد برای سو alcohol مصرف الکل رفت.

اخیراً ، او بیانیه ای در مورد نحوه کار خود صادر کرد و گفت: “چیزهای من باید عمومی باشند و باعث شرمساری و شایعات زیادی شوند ، برخی دروغ ، برخی درست ، شرمندگی که از همه آن احساس کردم … من را پاره می کرد. من برای کمک به باز کردن آن نیاز به کمک واقعی داشتم. “

حالا ، در مصاحبه ای با تامرون هال ، گیلوم اعتراف می کند که خود را به عنوان دوجنس معرفی کرده است.


جو رادل / گتی ایماژ

گیلوم ، كه زمانی تهدیدهای فزاینده ای در حزب دموكرات قلمداد می شد ، گفت: “من خود را به عنوان همجنسگرا معرفی نمی كنم ، اما به عنوان دوجنس معرفی می كنم.” “و این چیزی است که من قبلاً هرگز به صورت عمومی به اشتراک نگذاشته ام.”

ر جی گیلوم ، همسر گیلوم ، نیز در مورد جنسیت این سیاستمدار با هال صحبت کرد و گفت: “تنها چیزی که من برایم مهم است این است که چه چیزی بین ماست و چه توافقی را انجام می دهیم.” رسانه ها ، در پی مصاحبه با هال ، بسیاری از او حمایت کردند. دیگران هنوز هم او را خرد می کنند و این واقعیت را نشان می دهد که گیلوم هنوز همسرش را فریب داده و نباید از او تجلیل کرد.

شما از این چه کاری می کنید؟

مطالب جالب  R-متوسط ​​شیپور خاموشی Jeremih به اسکات استورچ تولید تنها "شاه جیمز"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *