Andre 3000 به reunites با ریزنرمافزار اوباش در “نه سیگار”

عنصر

اگرچه گریزان باشد ، آندره 3000 فراموش نکرده است که در صورت لزوم یک مسیر را از بین ببرد. و با دیدن همکاران قدیمی وی Goodie Mob که اخیراً با اولین آلبوم استودیویی خود از سال 2013 ظاهر شده اند ، به نظر می رسد که زمان آن فرا رسیده است. جای تعجب نیست ، همانطور که Three Stacks و The Mob به عقب برمی گردند ، دو پیشکسوت خانواده Dungeon که به هیپ هاپ عظمت آتلانتا رسیده اند. اکنون ، نزدیک به سی سال از خط ، این باند برای “بدون سیگار” ، یک برش پرشکوه و نوستالژیک متحد شده است که آندره 3000 را پیدا می کند و همه چیز را فقط در حد امکان بسته می کند.

اگرچه همه طرف ها آن را نگه می دارند به طرز تحسین برانگیزی ، تمرکز روی میله های آندره دشوار است ، زیرا در این چشم انداز مدرن بسیار نادر هستند. شاید متناسب با این مناسبت ، سه پشته آن را به سالهای شکل گیری برمی گرداند ، و یک برنامه جریان نرم و مدرسه قدیمی را تف می کند که نشان دهنده روزهای او به عنوان یک جوان تر است. با داشتن بسیاری از نقاط قوت به عنوان یک مأمور ، یکی از بزرگترین توانایی های او توانایی زنده کردن عکسهای پراکنده از حافظه است که به شکلی پر از احساس است. اگرچه “No Cigar” از واضح ترین کار ارائه شده اش بسیار دور است ، اما هنوز هم یک ماده قابل قبول است.

و علاوه بر این ، بحث در مورد تجدید دیدار Goodie Mob و Andre 3000 در این مورد دشوار است روز و سن به خود لطف کنید و این یکی را بچرخانید ، مخصوصاً اگر هنوز هم عاشق خدمه معروف آتلانتا هستید.

متن های قابل گفتار

من hula hoopin هستم ، “kickballin” دو هلندی هستم – مانور جدید بدون بحث است ، همه آنها را لعنت کنید – سیاه چال چیست ، یک خانه ، یک خانه برای بدخواهان
Sleepin on وقتی بوی روشنایی می دهید کف آن را بیدار کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>