آلوین کامارا علائم عظیم فرمت با پرستاران

عنصر

آلوین کامارا ثابت کرده است که یکی از مطمئن ترین و بااستعدادترین مدافعان اجرا در کل NFL است. کامارا وقتی صحبت از دویدن و گرفتن توپ باشد تهدید محسوب می شود و در نتیجه ، او به محور اصلی حمله نیو اورلئان مقدس تبدیل شده است. در چند فصل گذشته ، کامارا با یک قرارداد تازه کار قرارداد دارد که ارزش آن کمتر از آنچه که تولید او حکم می کند ، است. در نتیجه ، کامارا تصمیم گرفت چند تمرین را قبل از بازگشت به زمین انجام دهد.

در این میان ، کامارا و مقدسین در حال کار بر روی یک معامله جدید هستند و به نظر می رسد که بالاخره اینجا است . طبق گفته آدام شفر از ESPN ، كامارا به تازگی یك قرارداد 5 ساله و 75 میلیون دلاری را امضا كرده است كه باعث می شود كامارا در شش دوره بالاتر از مقدسات باشد.

مقدسین مطمئناً به Kamara احتیاج دارند که به جلو حرکت کنند و به دنبال پیروزی در مسابقات NFC South هستند. اولین بازی آنها در برابر Tampa Bay Buccaneers است که اکنون با خدمات تام بردی افتخار می کنند. نیازی به گفتن نیست که بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

در مورد کامارا ، این قرارداد جدید انگیزه او را در طول فصل حفظ می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>