الک بالدوین می گوید که “از خوشحالی” برای از دست دادن نقش خود به عنوان دونالد ترامپ در “SNL”

“خوشحال است” الک بالدوین ، که شنبه شب به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ در تمام دوران ریاست جمهوری خود بازی کرده است ، هیجان زده است که سرانجام شخصیت خود را به دنبال جو بازنشسته کند پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020.

Alec بالدوین ، دونالد ترامپ D Dipasupil / گتی ایماژ

” من اعتقاد ندارم که قبلاً از دست دادن کار شاد شده ام! ” بالدوین توییت کرد.

وی ادامه داد: “وقتی رئیس جمهور داشته باشیم که دو برابر بیشتر از من توییت نکند ، آرامش بخش خواهد بود … آنها می خواهند به یک محموله عظیم از بافت های ارسال شده به مار -لگو … به آرزوی بعدی من. اینکه همه کسانی که در این انتخابات رأی داده اند ، این تعهد را حفظ کرده و در انتخابات میان دوره ای 2022 رأی می دهند. بیایید این کار را ادامه دهیم !!! “

به دلیل بازیگری ، بالدوین در سال 2017 جایزه Primetime Emmy را دریافت کرد.

اولین قسمت SNL پس از تأیید نتایج انتخابات به میزبانی دیو برگزار شد. چاپل و شامل چندین طرح سیاسی. این اپیزود با طنزآمیزی باز و سخنرانی های پیروزی بایدن و رقیب وی ، کمالا هریس ، آغاز شد. Foo Fighters به ​​عنوان مهمان موسیقی این قسمت معرفی شد.

بالدوین توئیت های خود را با یک شخصیت سیاه و سفید نهایی که دارای نشانه “از شما خوش آمدید” در حالی که در شخصیت ترامپ است ، خاتمه داد.

ترامپ هنوز انتخابات را به بایدن واگذار نکرده است.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>