اردن هوا 9 “کویر بری” برای 2021: اولین نگاه

عنصر

جوردن برند امسال با کفش های کتانی جدید جدیدی روبرو شده است و به نظر نمی رسد سرعت آنها تا 2021 کاهش یابد. طیف وسیعی از شبح هایی که رنگ های جدیدی پیدا می کنند ، از جمله Air Jordan 9. 9 مطمئناً یکی از شبح های کم اهمیت تر در کتابخانه اردن است ، زیرا مدلی است که مایکل جردن هرگز واقعاً مجبور به بازی در آن نبوده است. طی سالهای گذشته ، برخی از رنگهای مختلف پیش بینی شده است ، و در سال 2020 ، Jumpman با یک مورد دیگر روبرو خواهد شد ، این بار برای خانمها.

با تشکر از سایت کفش ورزشی Instagram Instagramzsneakerheadz ، ما یک فتوشاپ ارائه می دهیم از این مسیر رنگی که به عنوان “سفید / کویر” ذکر شده است توت / نارنجی شفا دهنده / گل کاکتوس. ” همانطور که می بینید ، قسمت فوقانی آن سفید است در حالی که سایه های مختلف صورتی روی کف پا و پشت پاشنه قرار گرفته است. این امر به خوبی به یک پیشنهاد رنگارنگ و پر جنب و جوش تبدیل می شود که مطمئناً افرادی که قصد چاشنی لباسهایشان را دارند جذاب خواهد بود.

اگر می خواهید دست خود را روی این موارد بگذارید ، به نظر می رسد که در حال سقوط است. در مراحل اولیه 2021. با این اوصاف ، برای به روزرسانی با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را به شما ارائه خواهیم داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>