اردن هوا 6 “بوردو” شایعه برای 2021: اولین نگاه

عنصر

اگر در دهه 90 بزرگ شده اید و یک آدم دزدکی هستید ، پس احتمالاً Air Jordan های زیادی پوشیده اید. در آن زمان ، مایکل جردن بزرگترین ورزشکار جهان بود و کفش های کتانی او از بهترین ورزشکاران آنجا بودند. هر سال ، جردن با یک مدل کاملاً جدید امضا می شد و هر کدام از کفش هایی را که هنگام قهرمانی به پا می کرد ، محبوب ترین می شد. در سال 1992 ، جردن توانست ایر جوردن 7 را محبوب کند زیرا کفشی است که دومین عنوان خود را در آن به دست آورد.

یکی از محبوب ترین رنگهای این شبح ، پیشنهاد “بوردو” است و اکنون ، به نظر می رسد که این طرح رنگی به Air Jordan 6 خواهد آمد. در مدل فتوشاپsoleheatonfeet وzsneakerheadz ، ما می توانیم نمایشی را ببینیم که با پوشش های خاکستری و سیاه پوشانده شده است ، همه موارد برجسته Bordeaux را می توان در زبان. ما حتی زیبایی های چند رنگی را به زبان آورده ایم که به مطابقت با نسخه OG Jordan 7 کمک می کند.

بر اساس اطلاعات فعلی موجود ، انتظار می رود که این موارد در سپتامبر سال آینده کاهش یابد اگرچه اطلاعات بیشتری مطمئناً ظاهر می شود ، بنابراین برای بروزرسانی ها منتظر بمانید زیرا ما آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>