رفتن به نوشته‌ها

اردن هوا 5 تاریخ “مخفیکاری” انتشار پرده برداری

عنصر

2020 یک سال عظیم برای Air Jordan 5 است زیرا سی امین سالگرد تولید کفش است. در نتیجه ، جوردن برند با انبوهی از رنگهای جدید و یکپارچهسازی با سیستمعامل به بازار آمده است تا طرفداران را دوباره در مورد این شبح هیجان زده کند. تاکنون ، این استراتژی بسیار خوب کار کرده است و به نظر می رسد که پیشنهادات Jordan 5 در سال 2020 پایان نخواهد یافت. در واقع ، به نظر می رسد که کفش های بسیار بزرگی برای سال 2021 در نظر گرفته شده است.

یکی از این کفش های کتانی سفید ، آبی و خاکستری Air Jordan 5 “Stealth” است که در سال 2006 کاهش یافته است. همانطور که از پست زیر می بینید ، این کفش در سال جدید باز خواهد گشت و تغییرات اندکی نسبت به نسخه OG خواهد داشت. به طور کلی ، این مطمئنا کفش ورزشی است که باید از آن هیجان زده شوید. Sneakerheads انتظار بازگشت این کفش را داشتند و احتمال افتادن آن در سال 2021 مطمئناً هیجان انگیز است.

در حال حاضر ، تاریخ عرضه رسمی 27 مارس 2021 با قیمت 190 دلار آمریکا تعیین شده است. این اطلاعات مطمئناً از این به بعد تغییر خواهد کرد ، بنابراین برای به روزرسانی ها منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم شد که آنها را به شما ارائه خواهیم داد.

مطالب جالب  Ghetts قطره منتشر نشده آهنگ "مرده به من"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *