رفتن به نوشته‌ها

اردن هوا 4 “اقیانوس عمیق” قطره به زودی: بر روی پا عکس

عنصر

در سال 2020 تاکنون کفش های بسیار منحصر به فردی وجود دارد که باید به نمایش گذاشته شود و در حالی که بسیاری از آنها قبلاً آزاد شده اند ، هنوز تعداد بیشتری برای این صف وجود دارد بقیه سال به خصوص جوردن برند با انبوهی از کفش های دوپینگ روبرو شده است و این پاییز ، آنها کفش های بیشتری در چشم انداز دارند. هواداران از بسیاری از این پیشنهادات بسیار هیجان زده شده اند و درک دلیل آن بسیار آسان است.

یکی از این کفش ها تصور کاملاً جدید و منحصر به فرد ایر جوردن 4 در قالب “Deep Ocean” است. راه رنگی این کفش ورزشی از طیف گسترده ای از بافت ها و حتی برخی از الگوهای پیش بینی در بالای یک قسمت بالای آبی رنگ برخوردار است. این عناصر گرد هم می آیند و یکی از منحصر به فردترین Jordan 4 ها را ایجاد می کنند که در مدتی طولانی منتشر شده است. با تشکر از کفش ورزشی داخلی اینستاگرام @ repgod88 ، اکنون برخی از تصاویر پیاده را برای به اشتراک گذاشتن داریم و بر اساس این تصاویر فوری ، مشخص است که این کفش مورد علاقه طرفداران قرار خواهد گرفت.

اگر به فکر آن هستید با افزودن این موارد به مجموعه شما ، قرار است مدتی در پاییز افت کنند ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر آن را در HNHH قفل نگه دارید.

مطالب جالب  پل دیوار باقی می ماند سرد در او را تنها "مرد یخ"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *