رفتن به نوشته‌ها

ادرین برونر به دلیل نقض مشروط به 7 روز در زندان محكوم شد: گزارش

زمان آن بود كه آدریان برونر در رابطه با پرونده ی تجاوز جنسی در سال 2018 با یك قاضی روبرو شود. بوکسور قهرمان متهم به داشتن تماس نامناسب با یک زن در یک کلوپ شبانه در منطقه Warehouse Cleveland است و در نوامبر سال 2018 ، وی چندین اتهام از جمله اعمال تخلف جنسی و آدم ربایی و همچنین تحمیل جنسی ناخالص را دریافت کرد. پنج ماه بعد ، برونر ادعا کرد که مقصر حمله است و دو سال مشروط را دریافت کرد ، اما وی شرایط حکم وی را نقض کرد.

 آدریان برونر ، زندان ، کلیولند
ایتان میلر / کارمندان / تصاویر گتی

این فرد 31 ساله در برابر قاضی کلیولند ایستاد که می خواست به درس برونر درس دهد. وی پس از صدور حكم وی برای گذراندن هفت روز در زندان كویاهوگا ، اظهار امیدواری كرد كه این بار در پشت میله ها یك “تماس بیدار” برای قهرمان بوكس ​​باشد. در گزارشی آمده است که برونر به قاضی گفت همسرش او را ترک می کند و او شخصاً خوب عمل نمی کند. وی اعتراف کرد که وی به مشاوره نیاز دارد ، به خصوص با توجه به اینکه وی بازداشت شده در مارس به دلیل رانندگی در هنگام مسمومیت.

پس از پایان مدت یک هفته فعالیت وی در زندان ، هنوز مشخص نیست که کار برونر به کجا می رود. ماه هاست که برونر تبلیغ mixtape خود که در حال حاضر هنوز تاریخ انتشار را دریافت نکرده است. این بوکسور پیش از این نیز بازنشستگی خود را از رینگ اعلام کرده بود ، اما او به تازگی اعلام کرده است که او قبل از پایان سال به ورزش محبوب خود باز خواهد گشت.

مطالب جالب  کیم کارداشیان به مدت 24 ساعت به مشاهیر در "Freezing" فیس بوک و IG پیوست

[ via ]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *