رفتن به نوشته‌ها

آدیداس Yeezy افزایش 700 به بازگشت در پر جنب و جوش “خورشید” Colorway

عنصر

Kanye West در سال 2017 هنگامی که از AdidasYeezy Boost 700 به جهانیان رونمایی کرد بازی کفش ورزشی را تغییر داد. برای کسانی که نمی دانند ، این شبح به خوبی دوران کفش پدر را آغاز کرده است که اکنون همه ما آن را می شناسیم و دوستش داریم. در آن زمان ، کفش ها توسط افراد دزدکی حرکت می کردند اما سرانجام ، همه به اطراف می آمدند و اکنون ، این شبح بهترین کار Ye به حساب می آید. متأسفانه ، مدتی است که ما هیچ رنگ جدیدی پیدا نکرده ایم ، هرچند که این روند در حال تغییر است.

با توجه به Yeezy Mafia ، یک رنگ آمیزی کاملاً جدید Adidas Yeezy Boost 700 در حال نه چندان دور افتاد -آینده دور. این راه رنگی “خورشید” نامیده می شود و همانطور که از ماکت زیر می بینید ، کاملاً پر جنب و جوش خواهد بود. قسمت فوقانی در واقع با رنگ زرد پوشیده شده در حالی که قسمت میانی آن بیشتر نارنجی است. از آنجا ، برخی از رنگهای سیاه و سفید به ما داده می شود تا کمی مخلوط شود. اگر طرفدار رنگ های عجیب و غریب و این شبح خاص باشید ، مطمئناً “Sun” Yeezy Boost 700 یک پلیس ضروری خواهد بود.

بر اساس پست زیر ، می توانید انتظار داشته باشید که اینها در طول مراحل ابتدایی سال 2021 را نگه دارید و آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *