رفتن به نوشته‌ها

آدیداس Yeezy اطلاعات 451 شایعه انتشار نازل

عنصر

از زمان Kanye West از Nike به شاهد بودیم که تعداد زیادی از سیلوئت ها می آیند و می روند. بسیاری از این شبح ها به بازار راه یافتند در حالی که دیگران به نمونه هایی تبدیل شدند که دیگر از آنها خبری نیست. یکی از مدل هایی که در وسط باقی مانده است ، آدیداس Yeezy 451. برای کسانی که نمی دانند ، این کفش وقتی به لطف زیر میانی عجیب و غریب که به نظر می رسید دندان های کوسه بالای کفش را می خورند ، کاملاً مشهور شد.

در گذشته چند سال است ، ما به غیر از برخی از رنگهای متناوب اینجا و آنجا ، به روزرسانی های زیادی در مورد این مدل دریافت نکرده ایم. با این وجود ، به لطف PY_RATES در اینستاگرام ، به نظر می رسد که این کفش در فوریه سال 2021 با قیمت 180 دلار آمریکا به بازار عرضه می شود. این اخبار کاملاً تعجب آور است ، خصوصاً اینکه برای طولانی ترین زمان ، تصور می شد که این یک نمونه است. در مورد اولین رنگی ، به نظر می رسد که یک پیشنهاد “Nuriel” خاکستری و بژ در راه است.

برای به روزرسانی در این کفش ورزشی ، آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئناً همه شما را به شما معرفی خواهیم کرد آخرین اطلاعات مثل همیشه ، نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

مطالب جالب  مالیکا حق در مورد O.T شکایت می کند Genasis کمک با ورود کودک
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *