رفتن به نوشته‌ها

آدل عکسهای خود را از کارناوال ناتینگ هیل ارسال می کند ، طرفداران او را به خاطر تخصیص فرهنگی

مورد انتقاد قرار می دهند

آدل یکشنبه شب عکس جدیدی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که بلافاصله ویروسی می شود. تصویر خواننده را با تاپ بیکینی پرچم جامائیکا ، شلوار یوگا و مدل موی جدید نشان می دهد.

 آدل ، کارناوال ناتینگ هیل کریستوفر پولک / گتی ایماژ

” خوشحالم که ناتینگ هیل کارناوال محبوب من بود لندن. “نوشت آدل ، یکشنبه شب در اینستاگرام ، به مناسبت ادای احترام به رویداد سالانه. این جشنواره خیابانی هر ماه آگوست در ناتینگ هیل ، لندن برگزار می شود ، اما امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شد. احتمالاً این عکس در ناتینگ هیل کارناوال سال گذشته گرفته شده است.

یک بار دیگر ، پست اینستاگرامی روز یکشنبه کاهش وزن قابل توجه آدل در سال گذشته را نشان می دهد.

بخش نظرات تصویر پر از بحث و جدال بین طرفداران است و بسیاری بحث می کنند که آدل اقدام به تخصیص فرهنگی می کند مدل مو و بیکینی بالا و دیگران از او دفاع می کنند. یکی از هواداران اظهار داشت: “او اهل لندن است و … بخشی از فرهنگ اینجاست ، بنابراین فقط توقف کنید و تصدیق کنید که او ادای احترام می کند.” یکی دیگر از طرفداران توضیح داد: “خوب برای همه کسانی که نمی فهمند. دلیل این که ppl عصبانی هستند این است که زنان سیاه پوست سالها به دلیل موهایشان مورد قضاوت قرار می گیرند ، اما وقتی 1 زن سفید پوست این کار را انجام می دهد به خاطر آن مورد ستایش قرار می گیرند.” “این آزار دهنده و تأسف آور است. بنابراین بله توهین آمیز است.”

مطالب جالب  B.o.B. قطره آلبوم "Somnia" Ft. بزرگ K.R.I.T.

پست اینستاگرام زیر را بررسی کنید.

[ از طریق ]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *